Registrační sídlo vám zajistí klidný spánek

Sedíte ve vaší kanceláři, koukáte skrze špinavé okno a třídíte poštu, protože vaše asistentka doma leží s angínou. Káva v kuchyňce došla a nemůžete najít jediný čistý hrníček. Diář jste položili na jednu z hromádek a nemůžete ho najít. Čeká na vás hromada emailů, které už déle nepočkají a ještě větší hromada papírování.

Kráčíte k tiskárně a zjistíte, že černý toner Lexmark 16 black kompatibil došel a vlastně neuděláte vůbec nic. V tom zazvoní budík a vy si uvědomíte, že to byl jen špatný sen. Jak by také ne.

STOP špatným snům – pronájem sídla zajistí lukrativní adresu

Nemáte přece vůbec žádnou kancelář se špinavými okny, žádnou asistentku s angínou a už vůbec ne hromadu pošty k třídění. Služba registračního sídla tyhle věci řeší už několik měsíců za vás. Ovšem ne každý ví, o co tady běží, a proto je zasvětíme do případu. Registrační sídlo chcete-li virtuální kancelář, je adresa, kterou má právnická osoba zapsanou v obchodním rejstříku jako oficiální sídlo své firmy. Umožňuje tak umístit sídlo firmy za rozumných nákladů do prostor, kde sídlí i další společnosti. Výhodou bývá lukrativní adresa a využití administrativních služeb. Což přináší nemalé finanční úspory.

Asistentku není potřeba – poštu vám zajistí zaměstnanci

Vaší poštu přeberou zaměstnanci a o jejím přijetí vás budou informovat emailem, případně jí přepošlou na vámi uvedenou adresu. Bohužel popisovaná noční můra je pro mnohé podnikatele skutečnou realitou. Pronájem sídla v Bratislavě na lukrativní adrese není pouze pro vyvolené. Pronájem sídla je určen hlavně těm, kteří s podnikáním teprve začínají a nevyžadují fyzicky pobývat v kanceláři. Dnes není problém pracovat z domu či kavárny. Dokonce i v případě občasného firemního školení je možné pronajmout si jednorázově lukrativní prostory.