Recenze VIVA Credit

Hledáte krátkodobou půjčku od seriózního poskytovatele? Potřebujete získat peníze velmi rychle bez čekání a za příznivých podmínek? Pokud oslovíte společnost VIVA Credit, můžete získat potřebný obnos v krátkém čase. Jde o poskytovatele, který se zaměřuje především na online půjčky se splatností od 7 do 35 dnů. Co potenciálním klientům nabízí?

Výhody: rychlost, flexibilita a transparentnost

Firma VIVA Credit je poměrně mladou společností, která na našem trhu působí teprve od roku 2015, nicméně i za tak krátkou dobu své existence se zde stihla poměrně dobře etablovat. Sází na některé výhody, mezi něž patří:

  • Především rychlost. Pokud žádost o půjčku pošlete v pracovní době od 9.00 do 17.00 hodin, můžete půjčku získat i do 30 minut od odeslání žádosti.
  • Velká flexibilita pokud jde o výši částky a dobu splatnosti. Můžete si půjčit 5-20 tisíc a domluvit si splatnost od 7 do 35 dnů.
  • Transparentnost procesu sjednání půjčky. Všechny podmínky se dozvíte před uzavřením smlouvy.
  • Předčasné splacení. I když peníze pošlete před termínem, neplatíte žádné sankční poplatky.

Popsané výhody dělají z půjčky poměrně zajímavou investici. Můžeme ještě doplnit, že není třeba navštěvovat pobočku firmy, vše se dá velice dobře vyřídit přímo přes internet. Zároveň při sjednávání půjčky není třeba mít ručitele.

Pozor na vysoké poplatky

Ovšem samozřejmě jsou s půjčkou spojeny i některé nevýhody, a na ty je třeba upozornit. Pro někoho nemusí být dobrou vizitkou příliš krátká doba existence společnosti. Dalším omezením je skutečnost, že při první půjčce dosáhnete pouze na částku 5000 Kč, vyšší částky můžete získat teprve při opakovaném půjčování za předpokladu, že máte dobrou platební morálku. Nepříjemné jsou také vysoké poplatky přepočítané na RPSN. Ovšem tento problém je bolestí většiny krátkodobých rychlých půjček.