Expo Multi půjčka od Expobank

Máte větší množství půjček a rádi byste všechny shrnuli do jediné? Pokud je vaše odpověď ano, připadá v úvahu konsolidace vašich úvěrů. Poskytne vám ji Expo Multi půjčka od Expobank. S čím můžete počítat, pokud se budete pokoušet o spojení úvěrů u této banky?

Dlouhá tradice a stabilní zázemí

Expobanka na našem trhu působí již od roku 1991, tedy v současnosti 25 let. Nabízí dlouhou tradici, na které se dá stavět. Poskytuje i silné finanční zázemí, protože od září 2014 je většinovým vlastníkem Expobank LLC, která nabízí služby u nás i v ostatních zemích EU a v Rusku. Díky tomu se nemusíte bát případné finanční nestability, pokud je Expo Multi půjčka a její získání cílem vašich finančních operací.

Sloučit se dá až 5 úvěrů

Můžete si spojit až 5 půjček najednou a tím snížit měsíční splátky. Podmínkou je, že vám je více než 18 let, máte k dispozici dva platné doklady totožnosti a jste schopen doložit potvrzení o svých příjmech. Nemusíte mít ručitele. Můžete získat peníze ve výši od 50 000 do 500 000 Kč. Doba splatnosti je od 12 do 60 měsíců.

Nepotřebujete účet, neplatíte mimořádné poplatky

Jaké výhody tento bankovní produkt poskytuje?

  • Nemusíte si u Expobank sjednávat bankovní účet. U většiny jiných bank je poskytnutí úvěru nebo konsolidace obvykle spojeno s nutností otevřít si tam účet.
  • Vyřízení probíhá rychle, vše je posuzováno individuálně.
  • Pokud pošlete mimořádnou splátku nebo úvěr splatíte předčasně, neplatíte žádný poplatek navíc.

Sjednání úvěru je zpoplatněno

Sjednání půjčky ale doprovází i nevýhody.  Poskytnutí úvěru je spojeno s poplatkem ve výši 1 % z částky úvěru, což zejména u úvěrů na vyšší částky tvoří nějakou hodnotu. Dále vedení úvěrového účtu u Expobanky je zpoplatněno částkou 50 Kč měsíčně. Nabízeného nejnižšího úroku dosáhnete jedině v případě, že si u Expobanky současně sjednáte pojištění schopnosti splácet.