Recenze půjčky od CreditAir

Když nevyjdete s výplatou, když potřebujete vyřešit nečekaný výdaj, stejně jako ve chvíli, kdy se zaměstnavatel s vaší pravidelnou mzdou opozdí. To vše jsou situace, kdy se hodí mikropůjčka. A jednou z takových na našem trhu je i CreditAir. Unikátní produkt, který zajme už svou charakteristikou. Nejnižší sumou, která je k dispozici, je částka 500 Kč. Naopak tou nejvyšší je suma 10 000 Kč.

Na jak dlouho?

Je to právě termín splatnosti, který je unikátní, jelikož tím se půjčka od CreditAir odlišuje od ostatních. Konkrétně můžeme říci, že první splátka je spojena se dnem, kterým je 45. den od získání peněz. Následuje splátka druhá, kterou je třeba zaplatit až do 75. dne od prvotního získání. Díky tomu je možné mít oproti konkurentům peníze výrazně delší dobu. Co dále nechybí, to je možnost prodloužení splatnosti, a to o dalších 45 kalendářních dní.

Jak je to s úrokem?

Ten nemusí být nijak výrazně vysoký. Pokud si půjčíte maximální sumu ve výši 10 000 Kč, zaplatíte navíc jenom 2 000 Kč. To je celkem příznivá částka v souvislosti s tím, jaké výhody úvěr má. Ještě o něco zajímavější je možnost získat peníze zcela zdarma. Co pro to musíte udělat? V podstatě nic složitého, jelikož si stačí požádat poprvé, a to o sumu ve výši maximálně 4 000 Kč. Pokud je zaplacena v termínu, není k ní připočítáno nic navíc.

Rychle a jednoduše

I tímto se tento poskytovatel může pyšnit. Jak samotná žádost, tak i vyřízení proběhne online. Jedinými doklady, které jsou potřeba, je:

  • Platný doklad totožnosti
  • Informace o zaměstnavateli
  • Vlastní IČ – pokud jste živnostník

Dále už dochází jenom k oficiální žádosti a také k posouzení toho, zda máte na půjčku nárok. Pokud vše dopadne dobře, rozhodně potěší fakt, že je vše vyřízeno velmi rychle, a to do třiceti minut od chvíle, kdy asi o finance požádáte. Ty jsou následně odeslány na váš účet. Využití je možné na cokoliv.