Půjčka7 – recenze a zkušenosti

Kontex Trade International je nebankovní společností poskytující rychlou krátkodobou půjčku s názvem Půjčka7, která představuje snadný způsob okamžitého vyřešení finanční situace. Společnost si zakládá na řádném splácení klientů, a tak klienty včas informuje o blížícím se konci splatnosti.

S půjčkou Půjčka7 můžete získat 1 000 až 5 000 korun. Pokud jste novým klientem společnosti poskytující půjčku Půjčka7 můžete si půjčit od 1 000 do 4 000 korun. K získání půjčky stačí vyplnit online formulář, který najdete na webových stránkách Půjčka7.cz. V online formuláři si vyberete výšku půjčky i dobu splatnosti (od 7 do 28 dní), následně vyplníte registrační údaje a formulář odešlete. Informace o schválení půjčky vám dorazí e-mailem či SMS. Následně vám bude na váš bankovní účet vyplacena půjčená částka. Před vyplacením však ještě musíte zaslat verifikační poplatek 1 Kč, který slouží k ověření identifikace klienta.

Půjčku získá každý občan České republiky starší 21 let. Na žadatele je kladeno minimum požadavků, mezi které patří vlastnictví bankovního účtu a absence nesplacených dluhů.

Výhody půjčky Půjčka7

  1. Bez účelu
  2. Rychlost
  3. Bez ručitele
  4. Bez doložení příjmů
  5. Možnost prodloužení splatnosti o 7, 14, 21 nebo 28 dní
  6. Vyřízení půjčky zdarma
  7. Bez skrytých poplatků

Nevýhody půjčky

  1. Relativně vysoké poplatky
  2. Verifikační poplatek 1 Kč

Zkušenosti

František (43)

Kvůli nečekaným výdajům mi chyběly peníze na zaplacení nájmu. Zažádal jsem tedy o půjčku Půjčka7. Požadovaná částka mi dorazila do pár minut na můj účet.

Zdeňka (31)

Díky půjčce Půjčka7 jsem mohla vyřešit nepříjemnou finanční situaci, do které jsem se dostala kvůli opravám auta. Předem jsem věděla, že půjčku bohužel nesplatím včas, a tak jsem zažádala o prodloužení splatnosti o další 3 týdny. Společnost mi vyhověla a já tak mohla onu menší finanční krizi bez problémů vyřešit.