Půjčka do výplaty

Za život se určitě téměř každý z nás dostane do nezáviděníhodné situace, kdy potřebuje půjčku před výplatou.  Na tento segment trhu se specializuje úvěrový produkt půjčka do výplaty. Je vhodná především pro klienty, kteří shánějí menší finanční obnos, kterým překlenou krátkodobé období před výplatou a zaplatí účty a podobně.

SMS půjčka do výplaty

Segment úvěrového trhu se primárně dělí na dvě oblasti – bankovní a nebankovního. S oběma se pojí určitá pozitiva a negativa. Vybrat si tu správnou půjčku není lehké, vysvětlíme vám jak se na trhu zorientovat  jak si vybrat půjčku, která bude pro vaši specifickou poptávku nejvýhodnějším.

Půjčky z nebankovního sektoru nemají tak náročné požadavky na žadatele, jako bankovní. Zejména u krátkodobých půjček, mezi které patří i půjčka do výplaty, nevadí záznam v registru dlužníků. Je třeba jej vyrovnat aspoň potvrzením o příjmu, nebo ručitelem. Velkou nevýhodou je ovšem vysoká úroková sazba.

Bankovní společnosti se orientují podle striktních a daných pravidel. V žádném případě zde nepočítejte s poskytnutím půjčky v případě, že máte záznam v registru dlužníků, nebo nemůžete doložit příjem. Poskytují ovšem mnohem rozumnější úrokovou sazbu, než nebankovní společnosti.

Půjčku vybírejte od prověřených společností, které znáte z inzerce (např. Provident, Cetelem, či Perfect Money). Tyto společnosti poskytují i tzv. SMS půjčky do výplaty, což je specifický úvěrový produkt, který se specializuje na lidi, kteří shání půjčky před výplatou. Některé společnosti poskytují půjčky svým prvním klientům z zcela zdarma – tzn. bezúročně? Proč to dělají, na čem vydělají? Na ničem, jde jim jen o získání nového klienta, kterému budou poskytovat půjčky i nadále (samozřejmě už s úroky).

Půjčky pro nezaměstnané

V případě, že nemáte práci a nesháníte krátkodobou půjčku, ale spíše půjčku dlouhodobou, která Vám pomůže překlenout svízelnou situaci, než seženete novou práci, u banky neuspějete. Doporučujeme ovšem pořádně promyslet tento životní krok, jelikož je možné že novou práci jen tak neseženete a následně se můžete dostat do problémů se splácením půjčky pro nezaměstnané.

Půjčka do výplaty je elegantním řešením jak zajistit finance před výplatou. Vzhledem k tomu že spoustu poskytovatelů ji nabízí zadarmo, je celkem bezpečné si jí zřídit.