První půjčka zdarma na www.zaplo.cz

Až 7 500 Kč se splatností až 30 dnů dnes můžete získat zdarma! Ano, bez úroků i poplatků s RPSN 0,00 %. Jak Vám už napověděl titulek, tato půjčka je k mání na webu www.zaplo.cz.

První půjčka zdarma – nabídka společnosti Zaplo Finance, se kterou budou nákupy vánočních dárků o poznání veselejší.

Férové podmínky garantované zákonem

Půjčku navíc získáte dle pravidel zákona o spotřebitelském úvěru a občanského zákoníku, tj. můžete si být jistí férovým nastavením podmínek a tím, že Vám nebudou zamlčeny žádné poplatky. Přesvědčit se můžete sami přímo v obchodních podmínkách společnosti Zaplo Finance.

Další skvělou zprávou je, že peníze z půjčky můžete mít na svém účtu už do 15 minut od schválení žádosti o půjčku! Pro peníze přitom nemusíte nikam chodit žádat, celý, ani ne 2 minuty trvající proces, zvládnete zcela online. K získání půjčky pak běžně nepotřebujete víc, než 1 doklad totožnosti (nejlépe občanský průkaz).

Peníze bez úroků a poplatků až na 30 dnů

Dámy a pánové, to je nabídka, kterou snad ani nelze odmítnou, zejména nyní, v době už jsou v plném proudu nákupy vánočních dárků. Díky www.zaplo.cz můžete svým blízkým koupit už nyní to, co chcete. Nemusíte tedy čekat do výplaty a „trnout“, jestli Vámi vybrané zboží do té doby nevyprodají. Pokud pak požádáte o půjčku se splatností 30 dnů, budete peníze vracet v době, kdy Vám na účet již přišla výplata či platby od dodavatelů. Nejedná se tedy o krátkodobou pomoc v řádu několika dnů, kterou nakonec draze zaplatíte na poplatcích za prodloužení splátky. U Zaplo Finance získáte půjčku, která Vás „podrží“ až 30 dnů, a jen pro připomenutí – ZCELA ZDARMA.

Neváhejte tedy a běžte ještě dnes na www.zaplo.cz a požádejte o svoji první půjčku zdarma.

Pozn. demonstrativní příklad půjčky ke dni 12. 11. 2014