Expobank půjčka

Bankovní půjčky jsou obecně těmi nejdoporučovanějšími úvěry, a to především díky nízkým úrokovým sazbám. Jednou z takových je také Expobank půjčka. Podívejme se společně na základní charakteristiku tohoto úvěrového produktu.

Jakou charakteristiku má Expobank půjčka?

Nejprve se podívejme na to nejdůležitější, a to je základní charakteristika této půjčky. Čím musíme začít, to jsou zcela jistě částky, které nám jsou k dispozici. Tou nejmenší sumou, kterou Expobank půjčka nabídne, je částka 50 000 korun českých. Z té se lze dostat až na desetinásobek, konkrétně na částku 500 000 Kč. Pozitivem je určitě fakt, že daná půjčka je neúčelová a tak ji lze využít skutečně na cokoliv.

Splatnost dané půjčky si můžeme jako žadatelé zvolit. Nejkratší dobou splácení je jeden rok, tedy 12 měsíců. Naopak tou nejdelší dobou, po kterou můžeme úvěr mít, je 60 kalendářních měsíců.

Jaké jsou výhody?

Jednu z hlavních jsme již zmínili, a to možnost využít peníze na cokoliv. Stejně tak potěší i fakt, že Expobank půjčka může být sjednána jednoduše a také rychle. Kromě základního produktu v podobě úvěru však lze spolu s půjčkou sjednat také výhodné pojištění schopnosti splácet, které tak nabídne tolik potřebnou ochranu.

Pro koho je Expobank půjčka určena?

Základní charakteristiku půjčky tedy známe. Pojďme se společně podívat také na to, kdo konkrétně si může požádat. Zde je možností hned několik, jelikož do skupiny žadatelů mohou patřit:

  • Standardní zaměstnanci
  • Osoby samostatně výdělečně činné
  • Majitelé společností
  • Lidé pracující v segmentu svobodných povolání

Získat půjčku je následně jednoduché, jelikož je možné si nejprve v rámci online kalkulátoru spočítat její parametry a podmínky a následně je třeba absolvovat už jenom druhý krok, který souvisí se sjednáním schůzky na pobočce. Zde se objevuje jedno drobné negativum, a to takové, že Expobank není z hlediska poboček tak rozšířenou bankou, jako celá řada jejích konkurentů.