Povinné ručení Kooperativa

Pojišťovnu Kooperativa, a. s. jistě není nutné dlouze představovat. Je druhou největší pojišťovnou na českém trhu a patří silnému finančnímu koncernu Vienna Insurance Group. Byla založena roku 1991 jako první komerční pojišťovna na území bývalého Československa. Nabízí celý sortiment služeb a všechny druhy standartních pojištění jak pro občany, drobné podnikatele i velké společnosti. Proto samozřejmě poskytuje i možnosti uzavření povinného ručení, které Kooperativa nabízí v různých variantách. Pojištění s názvem NA100PRO je popisováno jako revoluční pojištění, které v případě nezaviněné nehody hradí plně opravu klientova vozu a také zapůjčení náhradního po dobu opravy. Samozřejmostí je vyřízení škody přímo v Kooperativě bez ohledu na to, jaká je pojišťovna viníka, úhrada škody v plné výši, pojištění vozidla proti živlům, rychlá oprava u smluvních servisů a široké asistenční služby.

Produkty povinného ručení

NA100PRO nabízí čtyři pojistné limity v hodnotách 35 milionů Kč, 70 milionů Kč, 100 milionů Kč a 150 milionů Kč. Toto pojištění je určeno pro vozidla do 3,5 tuny, rozsah území je Česká republika a podmínkou pro využití pojištění je v případě nehody zavolat na infolinku Kooperativy.

Bonusy a slevy

Při sjednání povinného ručení je možné využít mnoho bonusů a slev, jako například bonus až 50% při jízdě bez nehod, sleva až 15% ze základního pojistného za bezeškodný průběh do další 3 roky, sleva 5% při roční platbě, 5% při další smlouvě u Kooperativy a sleva 20% pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P. Dále nabízí další slevy od 5 do 85% na další druhy pojištění (celoroční cestovní pojištění či třeba úrazové pojištění).

Doplňková pojištění

Samozřejmě je možné si sjednat doplňková pojištění jako živelní pojištění vozidla, pojištění skel, pojištění poškození vozidla zvířetem, pojištění zavazadel, úrazové pojištění, asistenční program „Pomoc při nehodě“, pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla nebo pojištění právní ochrany (to se vztahuje pouze na fyzické nepodnikající osoby). U Kooperativy je tedy rozhodně z čeho vybírat.