Nejlevnější půjčka

Pro získání nejlevnější neúčelové půjčky je potřeba si půjčit maximálně 250 000 korun s dobou splácení od 6 do 72 měsíců se sjednáním online a vyřízením zdarma.

Vyřízení online

Pro získání nejlevnější půjčky je zapotřebí si zažádat online pomocí snadného formuláře na stránkách Venturio.cz a pomocí kalkulačky si můžete spočítat jaké splátky vám vyhovují a jsou pro vás nejvýhodnější. Během několika minut je vám odpovězeno prostřednictvím e-mailové komunikace či telefonicky. Poté je potřeba podepsat návrh úvěrové smlouvy a po obdržení dokumentů je vyplacena požadovaná finanční částka na váš bankovní účet. Čerpat můžete v rozmezí 30 000 až 250 000 korun, při čemž je možné se pojistit pro případ nenadálých událostí, které vám znemožní splácet půjčku. Mezi tyto situace se řadí ztráta zaměstnání, dlouhodobá nemoc, trvalá invalidita či případ smrti. Pokud by se vás týkala některá ze zde popsaných situací, uhradí půjčku pojišťovna.

Podmínky

Podmínky pro získání online půjčky jsou jednoduché. Je nutné být starší 18 let, maximálně však 67 let. Dále musíte vlastnit bankovní účet, mobilní telefon, mít minimální měsíční příjem 8 000 korun a nebýt ve zkušební době či výpovědní lhůtě. Pro získání půjčky je nutné předložit dva doklady totožnosti ( občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas či zbrojní průkaz) Pokud jste z ciziny je nutné mít doklad o trvalém pobytu na území České republiky a pas. Pro živnostníky je potřeba kopie daňového přiznání za uplynulý rok a živnostenský list. Pokud jste zaměstnanec musíte doložit potvrzení o příjmu a kopii posledního měsíčního výpisu z bankovního účtu.

Neúčelová půjčka pro každéhé

Tato půjčka je neúčelová finanční injekce, kterou můžete využít na cokoliv, ať jste zaměstnanec nebo podnikatel. Nikdo se nebude pídit, proč tyto peníze potřebujete a na čemu je hodláte použít.