Konsolidace úvěrů mBank

I když mBank stále paří mezi menší banky, rozhodně to neznamená, že by se to jakkoliv podepsalo na kvalitě služeb, které jsou poskytovány. A to i v oblasti úvěrových produktů, kam se řadí konsolidace úvěrů mBank. O co se jedná? O možnost sloučit si naše jednotlivé půjčky a převést si je právě k této bance. A to rychle a samozřejmě také jednoduše.

Jaké úvěry lze konsolidovat?

Podívejme se nejprve na to, jaké úvěry lze vlastně spojit a převést, tedy konsolidovat. Zde nám nabídne mBank poměrně širokou škálu možností. Mezi ně se řadí:

  • Účelová nebo neúčelová půjčka
  • Kontokorent
  • Kreditní karta

Velkým pozitivem je to, že celkem si můžeme libovolně zkombinovat a následně spojit až 8 jednotlivých závazků. Daná možnost je tedy ideální i pro toho, kdo má více půjček a ty mu aktuálně doslova přerůstají přes hlavu.

Peníze navíc jsou samozřejmostí

Mimo dané konsolidace, tedy daného sloučení je možné využít i to, že nám dá mBank také peníze navíc. A to formou další půjčky, které bude zařazena k ostatním. Takto lze poměrně jednoduše získat až třicet procent z konsolidované částky. Charakteristikou půjčky, kterou nám v rámci konsolidace úvěrů mBank nabídne, je jistě to, že se jedná o půjčku neúčelovou. Lze ji tedy utratit za cokoliv, bez omezování, stejně jako bez jakéhokoliv dokládání.

Jaké jsou výhody?

Primárně jsou to úspory, jelikož můžete nejenom snížit vaši úrokovou sazbu, ale můžete se také vyhnout různým poplatkům, které jsou s aktuálně splácenými úvěry spojeny. Stejně tak je možné také to, že můžete využít i mimořádných splátek. Bonusem je také bezplatné vedení mKonta, se kterým je spojena i jednoduchá správa vaší výsledné půjčky. Měsíčně totiž zaplatíte pouze jednu jedinou splátku a nemusíte tak myslet na nic jiného. A díky možnosti úpravy vašich splátek lze také výrazně ulevit vašemu měsíčnímu rozpočtu.