Konsolidace se CitiPůjčkou

Máte několik úvěrů a rádi byste je spojili do jednoho, abyste pokud možno ušetřili finanční prostředky a trochu stabilizovali váš dost napjatý rozpočet? Jednou z možností je využít konsolidace se CitiPůjčkou. Tato varianta nabízí klientům několik možností řešení.

Různé způsoby, jak dosáhnout úspor

První provedení konsolidace spočívá v tom, že dojde k úspoře na měsíční splátce, a sice u půjčky, která už je sjednána. Jiným způsobem je načerpání dalších peněz ke stávající půjčce. Přitom současná měsíční splátka zůstane stejná a doba splatnosti půjčky také. Případně další možností je uspořit něco z celkové částky, když doba splatnosti zůstane stejná. Co k tomu potřebujete? Příjem vyšší než 15 000 Kč měsíčně. V případě konsolidace půjček na vyšší částky potom více než 20 000 Kč měsíčně. Dosáhnout této částky je případně možné i se spolužadatelem.

Jaké výhody konsolidace má?

  • Můžete žádat až 600 000 Kč
  • Dosáhnete relativně velkých úspor.
  • Posouzení žádosti probíhá online a do 5 minut se dozvíte první výsledek.
  • Nejsou zde žádné poplatky za vyřízení žádosti, vedení účtu ani za předčasné splacení půjčky.

Potřebujete relativně vysoký příjem

Samozřejmě ale existuje i určité nevýhoda spojená s touto konsolidační půjčkou. Musíte totiž mít potvrzení o příjmu, a to relativně vysokém, abyste si mohli půjčit vyšší částky. Čistým příjmům nad 20 000 Kč odpovídá hrubý plat minimálně nad současným průměrem v ČR (27 000 Kč).

Celkově při tomto typu konsolidace můžete mít splatnost od 24 do 72 měsíců. Úrok se potom pohybuje v rozmezí 8,99-16,99 %. Je také možné prodloužit splatnost. Při zpracování žádosti poskytovatel půjčky nahlíží do registru dlužníků. Bez ručitele se konsolidace dá provést jenom do určité výše. Další podmínky pro získání jsou velice jednoduché. Musíte být starší 18ti let a mít české občanství.