Konsolidace půjček Česká spořitelna 

Česká spořitelna je velkým finančním domem, který může bezproblémově splácejícím klientům nabídnout mnoho výhod, včetně konsolidace půjček a úvěrů.  U nově konsolidované půjčky si klient může splátky zvýšit nebo snížit podle svých potřeb. Česká spořitelna zdarma vyřídí převedení všech závazků, které jsou vedeny u ostatních finančních institucí. Garantuje také pevnou sazbu úroků a není potřeba uvádět důvod půjčky. Pokud klientova mzda či plat chodí na účet vedený u České spořitelny, není třeba dokládat příjem. Dalším bonusem je možnost plného i částečného předčasného splacení bez poplatku.

Jak konsolidace probíhá?

Většinou postačuje jedna nebo dvě schůzky na pobočce. Na první je potřeba předložit jen platný občanský průkaz a pracovník České spořitelny vytvoří nabídku konsolidace. Klient poskytne údaje o výši závazků a jeho představu o výši splátek. Na druhé schůzce klient doloží požadované dokumenty, podepíše smlouvu  a celý proces tímto pro klienta končí. Česká spořitelna vše ostatní vyřídí zdarma sama. Úvěr je zde od 6,9% ročně, RPSN je ve výši REPO sazby ČNB + 7% ročně. Poplatek za správu úvěru je 59 Kč měsíčně.

Co Česká spořitelna nabízí?

Obecně je smyslem konsolidace sloučit půjčky do jedné tak, aby výsledná splátka byla nižší. Česká spořitelna díky své velikosti a stabilitě garantuje, že pokud by splátka nebyla nižší alespoň o 1000 Kč, klient dostane 1000 Kč jednorázově zpět.  Klient si může sloučit půjčky, kreditní karty a kontokorenty do bank i nebankovních společností ve výši až 600.000 Kč bez zajištění. K tomu je možno konsolidovat i půjčky svého partnera. Ke každé konsolidaci klient zdarma získá až 2x ročně odklad měsíční splátky, změnu data měsíční splátky, možnost snížit nebo zvýšit měsíční splátku až o 50% a v případě nespokojenosti do 60 dnů bezplatně odstoupit od smlouvy. Jako benefit se zde nabízí bezpečné splácení, menší papírování a vyřízení dokumentů za klienta. V případě zájmu lze pouze zaslat online žádost nebo zavolat na infolinku a pracovník klienta sám kontaktuje.