Hypotéka i pro podnikatele – pomůže zkušený finanční poradce

Objemy uzavřených hypoték se v poslední době drží dosti pod průměrem. Důvod je nasnadě – vysoké úroky i složitá ekonomická situace jednoduše mnoho lidí odrazují. A nejde jen o hypotéky na bydlení, ale méně se uzavírá také tzv. amerických hypoték, které využívají například podnikatelé. Je hypotéka v dnešní době skutečně bláznovství? Přesvědčte se, že to tak být nemusí.

Hypotéka pro podnikatele

Zejména podnikatelé jednoduše občas potřebují výraznější finanční injekci. Klasické podnikatelské úvěry ale nebývají příliš výhodné. Hypotéka pro podnikatele – kalkulačka naopak potvrzuje, že tzv. americká hypotéka, tedy bezúčelová hypotéka, je pro mnohé podnikatele tím vůbec nejsnadnějším řešením, jak se dostat k penězům za těch nejlepších podmínek.

Jak získat výhodnou hypotéku?

Nejlepší cestou je oslovit zkušeného finančního poradce, který vás provede aktuální nabídkou finančních institucí a pomůže vám vybrat takovou, která nejlépe odpovídá vašim potřebám a možnostem. Odborníci z AMJ jsou zde proto, aby pro vás získání hypotéky nemuselo být noční můrou, ale aby to byla cesta, jak nastartovat nebo podpořit váš byznys.

Nabídek je mnoho, ale ne všechny jsou dobré

Samozřejmě pořád platí, že banky se předhánějí v tom, aby vás získaly za svého klienta. Jenže ne všechny nabídky jsou skutečně tak výhodné, jak se tváří. Je třeba dívat se nejen na výši úroku, ale třeba také na délku fixace, možnost předčasného splacení a další podmínky, které jsou mnohdy skryté někde hluboko ve stostránkových smlouvách. Odborník z AMJ vám pomůže se touto byrokracií prokousat a upozorní vás na zásadní ujednání, která budou ve výsledku hrát největší roli.

Sami si zkuste udělat on-line srovnání hypotéky a hned uvidíte, jaké asi budou vaše možnost a co vám finanční instituce aktuálně budou moci nabídnout. Výsledky pak můžete prokonzultovat s finančním poradcem, který vám zodpoví vaše dotazy a pomůže vám vybrat správně.

Zdroj náhledové fotografie: unsplash.com

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *