GE Money bank konsolidace

Konsolidovat půjčky je oblíbená možnost, jak si je zvýhodnit. Samozřejmě pro tu skutečně nejvýhodnější konsolidace je vhodné do banky. Dnes si proto představíme možnost, jakou přináší GE Money bank konsolidace. V tomto směru se základní koncept sloučení nijak nevymyká standardu. Vaše půjčky budou sloučeny do jedné jediné a vy tak budete platit pouze jednu jedinou splátku. Samozřejmostí je i to, že lze konsolidovat široký výběr jednotlivých úvěrů, mezi které patří:

  • Kontokorenty
  • Hotovostní půjčky
  • Kreditní karty
  • Bezhotovostní půjčky

Jaké jsou parametry konsolidace?

Co s danou konsolidací samozřejmě také souvisí, to jsou i jednotlivé parametry, které má GE Money bank konsolidace v rámci svých podmínek. Jedním z nich je třeba to, že lze daným způsobem sloučit úvěry až do výše 800 000 korun českých. Doba splácení, kterou si jako žadatelé nově zvolíte, poté může být v rozmezí až 96 jednotlivých měsíců. Samozřejmostí je i fakt, že konkrétní finanční prostředky není problém využít čistě dle vašeho uvážení, tedy na cokoliv jenom budete chtít.

Jaké výhody GE Money bank konsolidace nabídne?

Mezi tu hlavní patří rozhodně to, že vlivem jí můžete výrazně ušetřit. Samotná banka na svém webu dokonce uvádí to, že můžete své měsíční splátky snížit dokonce na polovinu a tím snížit zatížení vašeho rodinného, nebo osobního rozpočtu. Mezi další výhodu poté patří i to, že slučovat nemusíte nutně jenom své úvěrové produkty, jelikož není problém sloučit i ty, které se týkají třeba vašich rodinných příslušníků.

Další zajímavou výhodou je to, že si sami určíte termín splátky, kdy zaplatíte každou splátku, která se k vašemu kontokorentu bude vázat. Výhodou jsou také jednoduché podmínky získání, kdy kromě potřebné dokumentace stačí jenom plnoletost, trvalé bydliště na našem území a samozřejmě také příjem, který by měl být minimálně 5 000 korun českých měsíčně. Poslední podmínkou už je jenom vlastnictví bankovního účtu právě u GE.