Ferratum P2P půjčka – recenze a zkušenosti

Především jako nástroj kolektivního investování. Tak můžeme označit možnost, která nese název Ferratum P2P půjčka. Ta umožní jednotlivým investorům vložit peníze do již schválených a potvrzených půjček. Jelikož daný poskytovatel již není nebankovní společností, ale získal bankovní licenci, je třeba říci, že se jedná o půjčky bankovní.

Je to bezpečné?

Unikátem dané cesty je rozhodně fakt, že Ferratum P2P půjčka je oproti jiným P2P platformám o něco bezpečnější. A to z toho důvodu, že garantuje odkup pohledávek, pokud klient nesplácí. Zkušenosti ověřené praxí říkají, že pokud se objeví neplatič, který je více než 60 dní v prodlení se svými penězi, je možné požádat o odkup dané pohledávky. V takovém případě je investorům zaplaceno 85 procent celkové jistiny. Díky tomu je přirozeně výrazným způsobem snižováno celkové riziko spojené s nesplácením.

Jak začít?

Aby byla naše recenze kompletní a objektivní, je třeba zmínit, jak vlastně s daným vyděláváním nejlépe začít. Postup je zde celkem jednoduchý a stačí absolvovat čtyři jednoduché kroky. Těmi je:

  • Výběr částky, kterou investujeme
  • Vytvoření účtu u společnosti Ferratum
  • Převod peněz na náš vytvořený investorský účet
  • Investice do půjčky a výdělek na úrocích

Samozřejmostí je také vysoká bezpečnost celého procesu investice. Co však ochráněno není, to je vklad, jelikož se jedná o investice, které přirozeně nejsou garantovány.

Kolik Ferratum P2P půjčka vydělá?

Jelikož je Ferratum známým poskytovatelem úvěrů, můžeme o ní objektivně říci i to, že také ví, jak vysoko se budou pohybovat jednotlivé výnosy, které jsou s investicí spojeny. Aktuálně je předpokládaný zisk vy výši 8,9 procenta ročně. Jeho konkrétní výše je samozřejmě ovlivněna jak tím, na jaký úrok budou finanční prostředky poskytovány, tak tím, jak velké sumy budou klienti platit dle řádného kalendáře a kolik zaplatí předčasně.

Comments are closed.