ExpoBank

Nejenom velké banky, které zná každý, ale i ty méně známé dnes patří do současného bankovního segmentu. Jednou z nich je i ExpoBank CZ, která se řadí mezi středně velké komerční banky s cílem poskytnout klientům hlavně širokou nabídku prvotřídních služeb. Ty se orientují nejenom na segment osobních zákazníků, ale také těch firemních. Kromě klasických produktů však mohou klienti této banky využívat i sektor finančních trhů a aktivit, které jsou s ním spojené.

Tradice od roku 1991

Poprvé začala tato banka poskytovat služby na tuzemském trhu v roce 1991. Ty byly od samotného počátku spojovány s poměrně inovativním přístupem, se kterým banka přicházela. Mezi ten například patřila i možnosti konsolidovat stávající úvěry, nebo refinancovat hypotéku. Právě ExpoBank byla jednou z prvních, která toto umožnila a samozřejmě umožňuje i nyní. Poptat služby je možné v jedné z osmi poboček, které dnes na našem území jsou, a to situovány v krajských městech.

Zárukou kvality a tradice je ale i velký akcionář, a to Expobank LLC, tedy banka známá ze soukromého sektoru především v Rusku, ale už i v některých dalších zemích Evropské unie. I zde tak dbá na poskytování hlavně kvalitních služeb s jistotou osobního přístupu.

Jaké služby lze využít?

Jako budoucí klienti samozřejmě oceníte široký rámec služeb, které se týkají i vašeho konkrétního profilu. Banka tak poskytne několik produktů, které jsou děleny do několika specifických oblastí, jako jsou:

  • Osobní bankovnictví
  • Svobodná povolání
  • Podnikatelé a malé firmy
  • Velké a střední podniky
  • Privátní bankovnictví

V každém zmíněném segmentu lze potom získat nejenom produkty týkajících se vkladových služeb, ale i produkty spojené se spořením a samozřejmě také spojené s úrokovými produkty. A to od klasických půjček, přes hypotéky, nebo platební a kreditní karty. Navíc s jistotou stále modernějších služeb či jistotou zajímavých promoakcí – které se aktuálně týkají třeba úroku na spořicím účtu.