Essox půjčka – recenze a zkušenosti

Hledáte možnost, kde si půjčit peníze za seriózních podmínek? Jednou z možností na našem trhu je využití půjčky od společnosti Essox. Jaké možnosti tato půjčka poskytuje a jaký názor na ní mají klienti, kteří ji měli možnost vyzkoušet?

Získáte až 200 000 Kč na sedm let

Především je potřeba říci, že jde o bezúčelovou půjčku, která není svázána s žádnými konkrétními podmínkami, na co ji použít. Můžete si půjčit sumu od 15 000 Kč do 200 000 Kč. Splatnost se pohybuje od 6 do 84 měsíců, tedy od půl roku až do sedmi let.

Pojištění zdarma a nulové poplatky

K půjčce je možné zdarma získat také pojištění možnosti splácet, což se hodí pro případ, že byste třeba přišli o práci nebo se ocitli v dlouhodobé pracovní neschopnosti vlivem nějaké závažné nemoci. Další výhodou je, že za vyřízení této půjčky nic neplatíte. Stejně tak předčasné splacení půjčky není spojeno s žádnými dalšími výdaji.

Jasné a transparentní podmínky

Podmínky pro získání půjčky jsou jednoduché. Zájemci musí být minimálně 18 let. Musí být schopen doložit svůj pravidelný příjem a nesmí mít žádné záznamy v registru dlužníků. Dále musí předložit dva doklady totožnosti. Nezáleží na tom, zda jde o zaměstnance, nebo podnikatele, půjčka je otevřena pro obě skupiny lidí.

Co klienti u této půjčky vyzdvihují?

  • Spojení společnosti Essox s Komerční bankou. Vzbuzuje to v zákaznících seriózní dojem. Klienti Komerční banky navíc mají u Essoxu slevu na úrocích.
  • Velmi krátkou dobu schválení půjčky a hladký průběh celého procesu.
  • Pojištění schopnosti splácet, které je poskytováno zdarma.

Co naopak hodnotí negativně?

  • Je nutné doložit potvrzením pravidelný příjem, protože se nejedná o mikropůjčky na pár stovek či tisícovek, ale o půjčky na vyšší částky.
  • Nepřipouští se záznam v registru dlužníků.
  • Půjčka je spojena s určitým množstvím administrativy.