Emma’s Credit půjčka – recenze a zkušenosti

Segment mikropůjček je dnes poměrně oblíbenou oblastí. A to hlavně u těch klientů, kteří si chtějí půjčit třeba jenom pár tisíc korun. Ty mohou být využity na řešení aktuální finanční situace, stejně jako na nákup zboží nebo služeb. Jedním z poskytovatelů daných úvěrů je i Emma’s Credit půjčka. Aby byla naše recenze objektivní, nesmíme zapomenout na sdělení toho, kolik si lze půjčit. Dostupné částky začínají na sumě 500 Kč a končí na hodnotě 3 000 Kč. Zvolený obnos je možné kombinovat s termínem splatnosti, který se pohybuje od pěti, do třiceti kalendářních dní.

Kdo si může požádat?

I když nabízení částky jsou poměrně malé, rozhodně je Emma’s Credit půjčka zajímavou volbou pro ty, kteří hledají hlavně jednoduchost a rychlost. Pokud budeme konkrétní, tak zkušenosti žadatelů jasně potvrzují, že půjčka je téměř pro každého. Jedinými podmínkami jsou totiž tyto:

  • Věk nad 18 let
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastnictví mobilního telefonu a emailu
  • Vlastnictví bankovního účtu

Ten musí být v rámci žádosti také ověřen, a to zasláním registračního poplatku ve výši jedné jediné koruny. Co naopak ověřováno není, to je třeba příjem, stejně jako vaše finanční minulost. To jasně ukazuje, že je Emma’s Credit půjčka ideální opravdu pro všechny žadatele.

Jak je to s rychlostí?

Další důležitou informací je to, jak rychle vlastně můžete peníze získat. Po online žádosti se ihned spouští automatický schvalovací proces, který netrvá déle, než několik desítek vteřin. Následně vše zůstává na vás a na tom, jak rychle je zaslán ověřovací poplatek. Jakmile ho společnost zpracuje, může dojít k odeslání peněz. A to netrvá déle, než 30 minut.

Jak je to z výhodností?

S čím je dobré počítat, to je určitě úrok, který se u měsíční splatnosti pohybuje okolo 30 procent. Získat lze ale i první půjčku zdarma. A to tím, že si jako žadatelé aktivujete slevu, která činí rovných 200 Kč.