Půjčka Aasa – recenze a zkušenosti

Čím je půjčka Aasa zajímavá? Především tím, kolik nabídne a na jak dlouho. Řada lidí by se mohla určitě domnívat, že spadá do segmentu mikropůjček. A to z toho důvodu, že částky, které nabídne, začínají na sumě 5 000 Kč. Maximum, o které si lze požádat činí 20 000 Kč. Termín splatnosti ale není jednorázový, protože půjčka Aasa nabídne možnost standardního měsíčního splácení. A to v termínu 6 – 12 měsíců. Tedy získané peníze lze rozložit až na 12 splátek.

Jaké jsou podmínky získání?

Jelikož jde o nebankovní společnost, jsou podmínky získání více než benevolentní. Jelikož chceme, aby naše recenze byla objektivní, musíme zmínit i konkrétní podmínky, které je třeba splnit. Jedná se o:

  • Věkovou hranici nad 20 let
  • Trvalé bydliště na území ČR
  • Pravidelný příjem
  • Platný doklad totožnosti

Bez toho zkrátka není možní o půjčku zažádat. Zároveň ale musíme dodat, že půjčka Aasa může být benevolentní. Zkušenosti žadatelů jasně uvádějí, že v některých případech nemusejí být o doložení příjmu, ani o potvrzení zaměstnání nijak požádáni a tak vše se obejde bez toho. Vše je ale vyřizováno individuálně a tak je třeba myslet na to, že to po vás požadováno bude.

Rychlé vyřízení je samozřejmostí

Protože dnes je standardem vyřízení úvěru do několika dní, není v tomto ohledu půjčka Aasa žádnou výjimkou. Sama na svém webu uvádí, že vše bude trvat nejdéle 3 pracovní dny. A to včetně nutného převodu schválené půjčky na váš účet. Zde samozřejmě hodně záleží na vaší bance. Pokud se jedná o převod v rámci jedné banky, jsou zkušenosti takové, že peníze jdou pár vteřin.

Jak je to s úroky?

I ty jsou jedním důležitým parametrem. Ty se mohou lišit v závislosti na tom, kolik si vezmeme a na jak dlouho. Modelový příklad uvádí, že úrokové sazby začínají na hodnotě 19 procent. Stejně tak uvádějí dva poplatky, a to za poskytnutí úvěru a dále administrativní poplatek.