Registrační pokladna

Elektronická registrační pokladna, která vám usnadní život

Elektronická evidence tržeb je již na řadě míst zcela povinná. Prodejci těchto pokladen se snaží obchodníkům, restauratérům a mnoha dalším jejich práci usnadnit a vyvíjejí stále nové registrační programy, aby byly co nejjednodušší a splňovaly požadované předpoklady.

Registrační pokladna
Registrační pokladna

Platební terminál 3v 1

K fungování EET potřebujete:

  • wifi připojení
  • dobrou pokladnu
  • tiskárnu
  • platební terminál

Nechcete se přece připravit o zákazníky jen proto, že nemají u sebe hotovost a díky tomu u vás nemůžou nakoupit. Proto výrobci těchto zařízení pro vás vymysleli platební terminál 3 v 1. Je to elektronická registrační pokladna, tiskárna a platební terminál v jednom přístroji.

Android registrační pokladna

Pro větší provozy je vhodnější řešení registračních pokladen. I zde je již platební terminál a tiskárna. Systém ekasa umožňuje vést evidenci tržeb, skladů, účtenek, import a export dat a mnoho dalšího. Vše jednoduše a přehledně. Ovládání pomocí dotykového displeje zjednodušuje vaši práci. Tyto evidence můžete vést i s platebním terminálem 3 v 1, pokud si k němu dokoupíte tablet, nebo mobilní zařízení s Androidem.

Mobilní telefon s registrační pokladnou

Mobilní telefon nebo tablet s aplikací registrační pokladny – takzvaný mobilní číšník. Nemusíte jej používat jen na jednom stabilním místě, ale nosíte ho přímo u sebe. Tuto možnost ocení zvlášť v gastronomickém zařízení. Číšník je schopen vydat účtenku přímo u stolu a nemusí se vracet k registrační pokladně. Ušetří tím čas. K tomuto zařízení je připojen samostatný platební terminál s tiskárnou, který nosí také přímo u sebe na speciálním opasku, aby mu nepřekážel v práci.

Pořízení registrační elektronické pokladny díky těmto možnostem nikdy nebylo jednodušší. Vše je přehledné a jednoduché. Prodejci těchto zařízení vám pomohou s nejvhodnějším výběrem pro vás.