CreditAir půjčka – recenze a zkušenosti

Půjčky před výplatou jsou už několik let velkým hitem. Jednou z možností na našem trhu je i CreditAir půjčka. Pokud se podíváme na její charakteristiku, je s ní spojen a možnost půjčit si zajímavé peníze. Nejnižší sumou je 500 Kč, zatímco sumou nejvyšší je 10 000 korun českých. Samozřejmostí je to, že peníze je možné využít skutečně na cokoliv.

Dále s charakteristikou souvisí i informace, kterou dokládají četné zkušenosti, že samotná lhůta, po kterou lze peníze mít, je 75 kalendářních dní. Během této doby je třeba uhradit hned dvě splátky, díky čemuž je oproti konkurenci splácení podstatně jednodušší. Kromě toho je zde také možnost si termín v případě potřeby ještě prodloužit. A to až o dalších 45 kalendářních dní.

CreditAir půjčka může být i bez úroku

Naše recenze se musí zaměřit i na fakt, že CreditAir půjčka může být poskytnuta zcela bez úroku. Kolik je půjčeno, tolik je také vráceno. Jak na to? Stačí splnit dvě jednoduché podmínky. Tou první je fakt, že se musí jednat o první žádost u této společnosti. Druhá podmínka se následně týká samotné částky. Ta může být v rozmezí 500 – 6 000 Kč. Takové suma je spojena právě s bezplatným úvěrem.

Půjčka v podstatě pro každého

Na co nesmíme zapomínat, to jsou zcela určitě také podmínky získání, které musí splnit každý žadatel o tento úvěr. O jaké jde? Jedná se o nutnost:

  • Plnoletosti
  • Trvalého bydliště v ČR
  • Pravidelného zdroje příjmů

I když jsou příjmy potřeba, ukazují zkušenosti, že ne vždy jsou ověřovány. A to znamená, že mezi doklady potřebné k vyřízení vůbec nemusí patřit výplatní páska. Stejně tak nesmíme opomenout ani fakt, že příjem nemusí být ani ověřován u zaměstnavatele. I proto daná recenze v tomto směru vychází více než pozitivně. A to mimo jiné i v tom, že všechny kroky spojené s žádostí jsou jak jednoduché, tak jsou samozřejmě také zcela bezplatné.