Každý z okolí ví, kde sídlí vaše firma

Kolikrát se vám v životě stalo, že vás někdo navigoval podobným způsobem: „Pak zahnete doleva a uvidíte vlajky, jděte směrem k nim…” A co byste řekli na to, když by ty vlajky byly vaše? Záchytný bod, kterého si lidé všimnou a díky kterému se orientují.

Vžijte se do role turisty

Zkuste si představit situaci, že jste v cizím městě a chcete si koupit produkt, který sami nabízíte. Zřejmě zaparkujete někde v centru. A co uděláte? Rozhlédnete se. Hledáte nějakou indícii, která by vám napověděla, kam se vydat. Najednou to uvidíte, vlajka vlající na vysokém stožáru, poskočíte radostí a uháníte tím směrem. Je to tak jednoduché a stejně to stále tolik obchodníků podceňuje. V dnešním světě vládne reklama na internetu, ale nezapomínejte, že vaše cílová skupina se s internetem nemusí zrovna extra kamarádit.

kazdy-vi

Buďte o krok dál než vaše konkurence

Vlajky vám mohou poskytnout také konkurenční výhodu. Jako hezký příklad nám poslouží dámské fitness studio:

Alici je 36 let a právě se rozhodla, že začne cvičit. Na internetu si našla potřebné informace a vydala se do prvního nalezeného podniku. Teď zmateně pobíhá po ulici a nemůže fitko najít. Zvedne a hlavu a uvidí vlajku s nápisem, který vybízí k pohybu, ale jedná se o jiný podnik. Zajde se tam jen zeptat, zda by jí neporadili s cestou…

Asi tušíte, jak tento příběh dopadne. Obsluha využije příležitost a Alice do původního fitness centra už nikdy nedojde. Váš konkurent může více investovat do online reklamy, to je důvod, proč ho lidé na internetu objeví snáz, ale když ho nenajdou v reálu, je mu to k ničemu.

Vlajky udělají velkou službu za málo peněz

Vyvěste si k obchodu, hospůdce nebo skladům vlajky a uvidíte, že získáte za málo peněz hodně muziky. Lidé vás budou mít na očích každý den. Když okolo projdou nebo projedou, pořád vás uvidí. Teď zrovna se mohou nacházet v situaci, kdy vaše služby nebo produkty nepotřebují, ale jednou se to změní. A na koho si vzpomenou? Na toho, o kom ví, koho často vídají. Kvalitní vlajky pořídíte například v e-shopu www.vlajky.eu, kde najdete i potřebné příslušenství a také odborníky, kteří vám pomohou s výběrem. Obchod sídlí v Praze, ale zboží dodávají po celé České republice.