Překladač

Bezchybné překlady bez registrace a zdarma!

Překládejte s umělou inteligencí. Překládejte s Editee.com. Rychle a přesně.

Surfujete na internetu po cizích stránkách, kterým nerozumíte? Potřebujete čas od času přeložit do cizího jazyka do češtiny, nebo naopak z češtiny do cizího jazyka obchodní, popřípadě jakýkoliv jiný dopis? Svěřte tento úkol umělé inteligenci. Budete překvapení, co dokáže.

Na co jste doposud zvyklí

Možná jste zvyklí na Google Translator, do kterého vložíte text a on vám během vteřiny vygeneruje text ve vámi preferovaném jazyce. Poměrně na dobré úrovni. Google Translator v poslední době, co se kvality překladu týče, doznal značných kvalitativních změn. Gramatických, stylistických i obsahových. Ano, není tomu tak dávno, kdy byl přeložený text nejenom plný chyb, ale za moc nestál ani po obsahové stránce. Dnes jsou jím přeložené texty na úrovni překladatelské. I Google překladač je typickým příkladem toho, jakou cestu za poslední ne zas tak dlouhou dobu v překladech urazila umělá inteligence. Překládá rychle a kvalitně. A co byste řekli tomu, kdybychom vám nabídli ještě něco lepšího, než je Google Translator. Tím je překladač Editee.com.

Mnohem více než obyčejný překladač

Co to je Editee.com? Místo, které nabízí nejpokročilejší překladač současnosti poháněný tou nejlepší umělou inteligencí na světě. Ta je rychlá, precizní, nikdy se neunaví a dokáže pracovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 30 dní v měsíci, 12 měsíců v roce. Zkrátka nonstop, budete-li potřebovat. Náklady? V případě základní verze nulové. Systém dokonce ani nevyžaduje registraci. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte a sami se přesvědčíte, že to, co čtete na těchto řádcích, není žádná blamáž.

Překlad za vteřinu

Jak na to? Otevřete hlavní stránku Editee.com, klikněte na položku Všechny funkce a z nabídnutého přehledu srolujte na překladač. Srolujte do zhruba poloviny stránky, kde se před vámi objeví dvě políčka ve tvaru čtverce. Do levého zadejte text, který chcete přeložit. Buď jej stáhněte z jiného souboru, nebo si jednoduše něco vymyslete. Nemusíte se ani zadávat jazyk textu, AI ho pozná. Jen do políčka nad druhým obrazcem zadáte vámi preferovaný jazyk, do kterého má být váš text uložen. To se poté stane v podstatě vzápětí. Ani se nenadějete a váš text bude přeložen. V kvalitě jako od překladatele. Před sebou budete mít text, který nepotřebuje žádné zásahy ani opravy. Text, který z fleku můžete odeslat svému klientovi, nebo obchodnímu partnerovi. Nebo komukoliv jinému. Úžasné, nemyslíte?

Pokročilé technologie strojového učení a umělé inteligence

To je na čem je kvalita překladů z Editee postavena. A ta v současné době jde dopředu opravdu mílovými kroky. Překlady jsou přesné, přirozené, bez gramatických chyb i špatného kontextu. Překladač Editee není jen slepým nástrojem. On textu totiž dokáže porozumět a pochopit jeho obsah. To žádný z překladačů doposavad nezvládal. Překládaly jednotlivá slovíčka, ale celkový kontext nikoliv. A přitom si poradí i s texty velmi odbornými, které přeloží ve stejném zlomku času jako texty běžné. Úžasné, nemyslíte?

Základní versus pokročilá verze

A to jste přitom ozkoušeli jen základní verzi. Počkejte, až vyzkoušíte tu plnou. Z té budete zcela paf. Zatímco základní verze zvládá 50 překladů denně s maximálně padesáti tisící znaky, u verze plné jich může být neomezeně. K překladu překladači tak můžete dát celou knihu. Především ale obsahuje pokročilejší model překladů umožňující na jedno kliknutí překládat celé dokumenty stejně jako instantní export do populárních formátů jako pdf či docx.

Překládá i z fotografie

Tímto ale přednosti plné verze zdaleka nekončí. Vezměte si, že u konkurenčních překladačů, jako je třeba již několikrát zmíněný Google Translator, musíte text do systému nahrát, nebo překopírovat. Pokud ho máte v pdf souboru či v jiném formátu, tak ho musíte ručně přepsat. To tu neexistuje. Článek si prostě vyfotíte třeba mobilním telefonem. Umělá inteligence je schopna přeložit text i z fotky! Ti, co pracují v oboru, tleskají. A nejenom nad touto schopností. Ona si pamatuje i poslední nastavení jazyků, díky čemuž odpadá nutnost neustálého opětovného představování po znovunačtení stránky. Zkrátka se jedná o pomocníka, který vám ušetří spoustu času a peněz. Z naší strany jednoznačně doporučujeme. Neomezenou verzi Editee si samozřejmě také můžete vyzkoušet, a to na 5 dní zdarma.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *