24option – recenze brokera pro binární opce

Různých brokerů je na našem, ale i světovém trhu poměrně dost. Vybrat toho pravého tak nemusí být vždy jednoduché. Proto pomohou i recenze. Ta naše se zaměří na brokera na binární opce, kterým je 24option. Podíváme-li se na jeho historii, tak určitě potěší tím, že funguje již od roku 2010 a vzhledem k bohaté nabídce podkladových aktiv jeho obliba neustále stoupá.

24option nabídne široký výběr druhů binárních opcí

Právě to je jeho velká výhoda, na kterou rozhodně nesmíme zapomínat. A to z toho důvodu, že nabídne vše, co nováčci, ale i zkušení investoři hledají. Pokud se podíváme na několik základních druhů, které nám 24option nabídne, nesmíme zapomínat na:

  • High / Low
  • One Touch
  • Boundary

Stejně tak jsou samozřejmostí také oblíbené minutové opce, nebo mnoho dalšího. Potěší ale i doba exspirace samotné opce. V tomto směru platí, že se nejčastěji pohybuje od 60 sekund, tedy jedné minuty, až po několik dní. Každý obchodník má tedy v rukou řadu možností, kterými může konkrétně jít.

Některé může obchodní platforma zklamat

Ta s sebou nese několik drobných nevýhod. Tou první je například fakt, že není tak jednoduchá a přehledná, jako je tomu třeba u konkurence. Stejně tak může být pro mnohé drobnou nevýhodou to, že není v češtině a musíme se tedy spokojit s angličtinou, nebo dalšími jazyky. Na druhou stranu musíme dodat, že 24option nabídne i platformu mobilní, díky čemuž lze obchodovat na cestách, díky tabletům, nebo mobilním telefonům.

Jaké minimální obchody je možné realizovat?

Poslední informací je fakt, že částka minimálního obchodu je stanovena na 24 dolarů. To se pochopitelně nelíbí hlavně začátečníkům, zatímco zkušenější obchodníci si tuto podmínku rozhodně chválí. I z toho lze jasně usuzovat, že i když je 24option určený i začátečníkům, mnohem více ho ocení hlavně tradeři, kteří již mají několik praktických zkušeností.