Jaký TimeFrame použít u binárních opcí

Tento pojem by měl znát každý obchodník. Jedná se o zobrazení vývoje trhu v určitém čase. Pokud s ním budete kombinovat i oblíbený svíčkový graf, znamená to, že každá daná svíce bude odpovídat konkrétnímu timeframu. A jaký TimeFrame použít u binárních opcí použít u binárních opcí? Podívejte se společně s námi. Roli hrají nejenom vaše zkušenosti, ale i to, jakou máte strategii, stejně jako hraje roli i to, jaké mohou být vaše konkrétní cíle v dané investici.

Roli hraje rychlost obchodů

Právě ta má vliv na konkrétní volbu. Připomeňme totiž, že čím jsou vaše ochody rychlejší, tím nižší Timeframe bys měl být využitý. A to z toho důvodu, abyste jako obchodníci měli jasný přehled o skutečně aktuálním vývoji trhu. V takovém případě můžeme mluvit i o možnostech, jako je:

  • 5 minut
  • 15 minut
  • 30 minut

Pokud naopak obchodujete spíše s ohledem na dlouhodobější investice, je více než jasné, že váš Timeframe bude delší. Nejenom v řádech několika hodin, ale stejně tak může být v řádech dní, nebo i týdnů. Vše je dáno tím, abyste mohli z grafu vyčíst skutečně ty informace, které vás zajímá.

Jak je to u profesionálů?

Jaký TimeFrame použít u binárních opcí tedy víte. Vše se odvíjí od rychlosti vašich obchodů. Pokud se chcete inspirovat u profesionálů, je třeba říci, že ti často různé možnosti kombinují. A to z toho důvodu, že to může pomoci v tom, aby bylo možné lépe analyzovat trh a jeho vývoj. Nejprve je dobré využít Timeframe, který je delší. Ideálně hodinový. Poté ho změnit na několik krátkodobějších, v řádech 15, ale i 5 minut. Tak lze lépe odhadnout momentální trend, který následně porovnáte i s trendem dlouhodobým. I tudy vede cesta k úspěšnému obchodu. Samozřejmě za předpokladu, zda se vše vyvíjí dle plánovaného očekávání. Teprve v tuto chvíli nastává ten ideální okamžik, kdy vstoupit do konkrétní pozice.