Znáte hlavní výhody online půjček? Podívejte se!

Bankovní, nebankovní, spotřebitelské, hypoteční a mnohé další. Úvěrových produktů je na našem trhu celá řada. Nejvíce unikátní je možnost, která je označována jako online půjčka . Ze všech možností je sice nejmladší, ale zároveň je spojena s celou řadou výhod. Pojďme se společně podívat na jejich výčet.

Vyřízení z pohodlí domova

Nejenom, že nebude nutné nikam chodit. Není nutné ani trávit čas jednáním na pobočkách, nebo sepisováním dlouhých lejster. Online půjčky jsou unikátní tím, že je vyřídíte z pohodlí domova. Stačí vyplnit prvotní formulář a již jste v procesu schvalování. Stačí jenom připojení k internetu a dále počítač, ale třeba i tablet, nebo chytrý mobil.

Vysoké sumy peněz

Když se tento segment půjček objevil poprvé, bylo možné půjčit si stokoruny, nebo nižší tisíce. A nyní? Výše částek podstatným způsobem vzrostla. A to až na desetitisíce korun. U těch žadatelů, kteří si u konkrétního poskytovatele berou půjčku poprvé, není problém dosáhnout i na sumu atakující 10 000 Kč. U opakovaných žádostí lze získat třeba i 20 000 korun českých.

Peníze na cokoliv

Jedná se o takzvanou neúčelovou půjčku. Co to znamená? V žádosti není nutné uvádět, na co ji chceme. Stejně tak není nutné její utracení ani dokládat. Vzhledem k charakteru, kdysi získala i přezdívku půjčka před výplatou , ji většina lidí používá hlavně k řešení krátkodobých finančních potíží. Mohou být spojeny s tím, že:

  • Nevyšli se mzdou
  • Nepřišla výplata
  • Dorazil nečekaný výdaj

Rychlost vyřízení

Brali jste si někdy půjčku od banky? Potom jste na ni dost možná čekali i několik dní. Online půjčka je jiná. Unikátní. U těch nejlepších poskytovatelů nemluvíme ani o dnech, ani o hodinách. Mluvíme zde o minách. Standardem je, že stačí pár minut a vaše žádost může být schválena. Pokud kladně, odcházejí ve stejný čas i peníze na vaše bankovní konto.

Jednoduchá charakteristika

Není třeba obávat se žádných složitostí. Už při žádosti je vidět, jak je charakteristika online půjčky jednoduchá. Základem jsou tři věci. Je to výše půjčené částky, úrok nebo poplatek, a dále termín, do kterého je nutné ji vrátit. Na rozdíl od složitého měsíčního splácení je zde termín pevně stanoven a vše se vrátí jednoduše jednorázově.

Mnoho férových poskytovatelů

V tomto segmentu máte na výběr. Správné je zvolit poskytovatele férové. Jednou ze známých možností je vyhledávaná půjčka CoolCredit . Proč vybrat právě jí? Je to nejenom transparentnost a férový přístup. Nechybí garance vyřízení úvěru do 10 minut, možnost využití peněz na cokoliv, nebo i fakt, že dosáhnout lze na částku až ve výši 20 000 korun českých. Mezi další klad patří i možnost prodloužení termínu splatnosti, a to o 7, 15 nebo 30 dní. I to je celkem důležitá výhoda, která některým klientům může přijít vhod.