Jak zajistit, že v kasinu neprosázíte vše, co máte

Milujete pocit, když můžete vyhrát poměrně vysoké sumy? Pokud ano, pak se prostě většinou hazardu nedokážete vzdát. Známé pravidlo hovoří o tom, že když chce člověk hodně, mnohdy ztratí i to, co aktuálně má. Proto se vyplatí i v takovém klasickém či online kasinu vědět, jakým způsobem hrát a neprohrát vše, co momentálně máte. Rozhodně to jde. Pokud netušíte, v čem by mohla být celá věda, jste na správném místě. V následujících řádcích se totiž na sázení s rozumem zaměříme. Nabídneme několik triků, jež vám mohou pomoct.

Využijte bonusů

V současné době je možné volit spousty provozovatelů online kasin. Jen vy sami si jednoduše prolistujte internet a najdete takového, který dokáže nabídnout co možná nejvyšší bonus. Není od věci hledat nejen klasické vstupní casino bonusy, ale také další zvýhodnění, jež přijdou třeba v průběhu samotné hry. Jednat se může o příležitostné bonifikace k jednotlivým vkladům. Jednat se přitom může o jakékoli hry typu pokeru, blackjacku anebo standardní rulety. Optimální je hrát pouze s minimálním vlastním vkladem a bonusem. Poté je lepší hry zanechat. Tedy v případě, když nemáte štěstí.

Nastavte si limity

U každé hry je možné nastavit limit, který prostě nepřekročíte. Hra vás jednoduše upozorní na to, že se nacházíte na hranici, přes niž jít nechcete. Tyto limity často nejsou nastaveny automaticky. Ostatně i na Gambling Therapy se o nich mluví jako o jednom z efektivních omezujících faktorů při sázení.

Dejte na strategie zkušených hráčů

Ať už se rozhodnete hrát automaty zdarma anebo jakékoli jiné hry, podívejte se, jak na to jdou profesionálové. Jejich kvalit asi nedosáhnete, nicméně můžete se při hraní zlepšit, a to klidně i o několik met. Pomoci vám může i zcela specifický software Gamban nebo jiné programy.  Software Gamban zablokuje přístup počítače k webům s hazardní tématikou a jak už je jednou instalován, nelze odinstalovat, tudíž opravdu může pomoci hráčům, kteří to s hraním přehánějí.

Upozornění: hazardní hry mohou způsobit závislost. Účast v hazardních hrách je povolena pouze pro osoby starší 18 let!