Firemní teambuilding

Vytvořte si trička na firemní teambuilding pomocí AI

Firemní teambuldingové akce mají za cíl stmelit zaměstnance firmy, navodit odlehčenou atmosféru a upevnit vztahy na pracovišti. Z marketingového i psychologického hlediska sjednocení utváří stejnokroj, originální trička s logem firmy a vkusným obrázkem jsou ideální volbou.

Trička jsou všestranná: univerzální pro muže i ženy, útlé i široké, malé i velké … Dokonale padnou na každou postavu, neomezují v pohybu a je možno je využít pro různé účely. K bonusům triček s potiskem samozřejmě patří zviditelnění firmy – trička jsou účinným nástrojem značky / firmy. Logo, obrázek či trefně navržený slogan může zaujmout potenciální zákazníky a pomoci firmě vytvořit povědomí o značce.

Teambuldingové akce jsou oblíbenou zábavou, které se s potěšením účastní snad všichni zaměstnanci. Ke stmelování pracovního kolektivu přispívá nejen společná činnost, ale i jednotné oblečení, zpravidla stylově řešená trička s logem firmy, obrázkem či trefným sloganem. Trička s vlastním potiskem, speciálně navržená pro teambuldingovou akci, přispívají ke společné zábavě, přidávají na dynamice a zároveň slouží jako vzpomínka pro účastníky, aby si kdykoliv mohli událost připomenout.

Tričko na teambulding v minimalistickém stylu

Nabídka modelů, barev i materiálů triček pro kvalitní potisk je velmi rozmanitá. Minimalistický design triček je pro teambuldingové akce praktický i efektivní, vyzařuje elegancí a sofistikovaností. Oblíbená jsou trička čistých, jednoduchých linií, důraz je kladen spíše na materiálové složení. 

Nabídka materiálů je rozmanitá – základní kolekci tvoří trička z klasické bavlny, pro náročnější zákazníky jsou připravena trička ze supina bavlny, která patří k nejpříjemnějším na světě. V nabídce nechybí ani trička z certifikované organické bavlny nebo ekologicky udržitelného recyklovaného micro polyesteru. 

A právě tento materiál patří k nejoblíbenějším při výběru triček ke sportovním akcím, jelikož je rychleschnoucí, nemačkavý a vysoce prodyšný.

Omezovat se není nutné ani co se výběru barev týče. Všechna nabízená trička jsou k dostání v několika barvách.

Stylový design trička během několika minut

Grafické zpracování originálního trička pro účastníky teambuldingových akcí zvládne díky online editoru vytvořit kdokoliv. Najdete ho na stránkách – Vytvorsipotisk.cz. V online návrháři si za pomoci umělé inteligenci AI vygenerujeme libovolný obrázek, který se později stane ozdobou firemních triček. 

Na základně slovního spojení naší představy obrázku, loga či symbolu, obdržíme během několika vteřin obrázek, který můžeme okamžitě použít. Pokud se nám nelíbí, stačí přepsat požadavky a program nám pošle obrázek jiný. Ten je možno upravovat, kombinovat s jinými obrázky nebo barevně měnit. 

Tričko si můžeme nechat potisknout i vlastní fotografií, kterou dle potřeby program kvalitativně vylepší, zaostří nebo odstraní nechtěné pozadí. Návrh a následná grafika nezabere více než pár minut, kvalitní potisk triček je hotový do několika dní.

Při navrhování triček na teambuldingovou akci je důležité zaměřit se především na pohodlí a střih trička. Tričko by mělo být především pohodlné a prodyšné, aby v něm účastníci měli po celý den příjemný pocit. V závislosti na finančním rozpočtu vybíráme styl a kvalitu trička. Kvalitní a precizně provedený potisk trička je samozřejmostí. Originálně řešený design trička přispěje k navození příjemného zážitku pro všechny účastníky.

Zdroj foto: Pixabay, vytvorsipotisk.cz

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *