Společnost TOMMY STACHI motivuje k řádnému splácení akcí Poctivcům ½ úroku zpět

Ať už patříte k řádně splácejícím klientům nebo ne, jistě Vás zaujme nová akce Poctivcům ½ úroku zpět, díky které můžete získat zajímavé finanční odměny. Co můžete od akce, ale i od společnosti, očekávat?

Získejte polovinu zaplacených úroků zpět

Společnost TOMMY STACHI přišla s novou akcí, jíž mohou využít jak noví, tak i stávající klienti, kteří si svou současnou půjčku refinancují. Za její řádné splácení pak můžete získat polovinu zaplacených úroků zpět, přičemž na tuto odměnu nebudete muset čekat až do splacení půjčky, ale získáte ji v postupně se navyšujících částkách každý půlrok! Pokud by se stalo, že v některém půlročním cyklu zaplatíte splátku se zpožděním, odměnu za dané období nedostanete a budete opět začínat od výše první odměny, ale hned v následujícím cyklu se můžete polepšit a získat tak část úroků zpět! Akce se vztahuje na Snadnou půjčku ve výši 5 000 – 150 000 Kč se splatností 18 – 36 měsíců, která bude sjednána či refinancována v období od 1. 2. 2017 – 31. 3. 2017. Akce se nevztahuje na VIP půjčky.

Proč si půjčit u TOMMY STACHI

Společnost TOMMY STACHI s.r.o. je nebankovním poskytovatelem krátkodobých finančních půjček již od roku 2004, v současné době se může pochlubit více než 40 000 spokojenými klienty. Jejím hlavním produktem je Snadná půjčka, o kterou mohou zažádat zaměstnanci, živnostníci, důchodci, ale i ženy na mateřské/rodičovské dovolené. Poskytována je ve výši od 5 000 do 150 000 Kč, využít ji můžete na cokoliv a pro její získání nemusíte mít ručitele ani zástavu. Předčasné splacení je zcela zdarma a obávat se nemusíte ani skrytých poplatků.

Sjednání půjčky je možné osobně na pobočce, kde peníze v hotovosti získáte do 20 minut, nebo online z pohodlí domova. V tomto případě Vám smlouvu přiveze kurýr a peníze budou převedeny na účet do 24 hodin od jejího podpisu. A aby pozitiv nebylo málo, dovolíme si Vás upozornit také na dlouhodobou akci Tisícovka za kámoše, díky které máte možnost získat za každého doporučeného kamaráda 1 000 Kč!