SMS půjčky pro problémové klienty

Máte vyšší příjem, ale oficiálně jen třeba polovinu? Máte problém, který vyřeší finanční obnos, jenž zrovna nemáte? Byli jste v bance, ale tam po vás chtějí doložení příjmu, nicméně, kvůli oficiální výši příjmu nemáte dostatečnou bonitu nebo jste vedeni za s prodlenou splátku v registru dlužníků? Nutně potřebujete půjčit, ale nevíte kde? Řešení nabízí SMS půjčky, někde vedené jako půjčka před výplatou či finská půjčka.

SMS půjčky

Tyto SMS půjčky jsou rychlé a krátkodobé půjčky v částkách od 1 000 do 15 000 korun se splatností obvykle 30 dnů. Peníze máte na účtu týž den, případně den následující. Výše půjčky je závislá na vašich možnostech a půjčenou finanční injekci můžete splatit klidně již druhý den. Pokud tuto možnost nevyužijete, máte na to několik týdnů, maximálně však 30 dnů.

Vyřízení půjčky

K vyřízení potřebujete mobilní telefon a pomocí jednoduché textové zprávy, které slouží jako žádost i ověření vaší totožnosti. Půjčku můžete však vyřídit i na internetu vyplněním krátké žádosti. Většinu společností můžete kontaktovat zavoláním na zákaznickou linku, pozor si však dejte v případě, že linka je placená. Tento hovor může stát i několik stovek korun.

Při vyřízení je nutné poskytnou určité informace o vás. Konkrétně se jedná o jméno a příjmení, telefonní spojení a e-mailovou adresu. U určitých poskytovatelů je nutná i adresa a to hlavně v případech, kdy společnost prověřuje záznamy v registrech dlužníků.

Na co si dát pozor

Tyto půjčky vypadají velmi lákavě, nicméně to je jen klam. Půjčíte si pár tisíc s tím, že do druhého dne je máte na účtu, což vyřeší vaši akutní potřebu peněz. Vždy zvažte všechna pro a proti a spočítejte si, kolik nakonec zaplatíte. U bankovních společností se RPSN pohybuje od 5 do 15%, nicméně u nebankovních společností se tyto procenta násobí až 100x. Uveďme si příklad: při půjčce 3 000 korun a splatností 30 dnů je RPSN 500%. Celkově tedy zaplatíte 6 000 korun. Z tohoto důvodu si pečlivě promyslete, jestli půjčku neodkladně potřebujete.