Půjčky do 5000 korun

Sice je dnes průměrná hrubá mzda 25 500 korun, nicméně po odečtení všech srážek, daní, poplatků a nákladů na život si dnes ne každý může dovolit ještě tvořit rezervu. Pokud nás překvapí nenadálá událost a nemáme vytvořenou rezervu, může nastat problém. V těchto případech jsou tady půjčky do 5000 korun, jindy označované jako půjčka před výplatou. Tyto půjčky zažívají v České republice boom.

Vyřízení půjčky

Půjčku je po vyplnění online formuláře možné mít do 24 hodin na účtě, popřípadě ihned v hotovosti při podpisu úvěrové smlouvy. Půjčka je bez skrytých poplatků a můžete ji dostat i s drobným záznamem v registru dlužníků, nicméně každá žádost se posuzuje individuálně. Záleží spíše na tom, zda máte příjem.

Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku je potřeba doložit potvrzení o výši příjmu, kopii občanského průkazu a doklad s korespondenční adresou (faktura za elektřinu, telefon či výpis z bankovního účtu apod.) Žadatel půjčky muší být starší 18 let s trvalým bydlištěm na území ČR, nespornou výhodou této půjčky je bezúčelové využití. Půjčku je možné splatit předčasně bez jakýchkoliv sankcí a vztahuje se na ně zákon o spotřebitelských úvěrech.

Splácení půjčky

Většinou je stanovena první splátka na žadatelův vybraný den v následujícím měsíci, dle jeho možností. Pokud máte problém, odklad splátek je možný po splnění podmínek, to jest minimálně 3 řádně splacené měsíce. Nicméně pokud splácíte řádně, tak máte možnost využít i nadále půjčku bez schvalování s možností vyšší finanční částky. Pokaždé, pokud se dostanete do nesází, máte možnost se z nepříjemné situace dostat pomocí půjčky před výplatou.