Půjčka Essox

Zvažujete půjčku a pořád jste se nerozhodli co pro vás bude nejlepší? Dnes se podíváme podrobněji na oblíbenou půjčku od společnosti Essox.

O společnosti Essox

Významným hráčem na trhu nebankovních půjček je společnost Essox s.r.o. Tato společnost společnost spadá pod Komerční banku a je součástí mezinárodní skupiny Société Genérale. Poskytovatel půjček má na českém poli svou tradici od roku 1993 a součástí Komerční banky je 10 let a zabývá se poskytováním základních půjček jako jsou např. nákupy na splátky, kreditní karty, účelové a neúčelové půjčky, dále se zaměřuje i na pojištění a financování technologií a skladů obchodních partnerů.

Essox půjčka

Tento finanční produkt svými možnostmi bude nejspíš vyhovovat i vám. Jde o neúčelovou hotovostní půjčku na financování čehokoliv. SPůjčit si můžete od 15 000 do 200 000 korun a to při době splácení 6 – 84 měsíců a je určena pro kohokoliv, kdo přijde s dvěma doklady a potvrzením příjmů.

Financování automobilů

Touto možností můžete financovat nákup nového či ojetého vozidla se stářím maximálně 11 let a to formou úvěru nebo leasingu, je na vašem uvážení, která z možností je lepší. Essox vám poskytne až 100% ceny vozu s délkou splácení od 12 do 84 měsíců. K vyřízení potřebujete občanský průkaz, řidičský průkaz, hlavní pracovní poměr/ živnostenský list, případně další informace.

Financování služeb a zboží

Touto půjčkou můžete financovat nábytek, spotřebiče, elektroniku či mnoho dalších věcí v hodnotě od 20 000 do 200 000 korun až do 100% pořizovací ceny. Pro uzavření s sebou dva doklady totožnosti s neměnnou výší splátky a za předčasné splacení neplatíte žádné poplatky.

Kreditní karty

Pro vybrané klienty Essoxu jsou k dispozici kreditní karty, z kterých můžete čerpat bezúročně peníze navíc, pokud je včas splatíte. Bezúročné období je 40 dnů.

Essox nabízí také pojištění

  1. smluvní pojištění za škodu způsobenou provozem vozidla, což je povinný produkt pro majitele vozidel
  2. havarijní pojištění, které kryje škody způsobené na vozidle v případě nehody či vandalismu, atd.
  3. pojištění schopnosti splácet kryje klienta před nečekanými životními událostmi, které mohou klienty dostat do finančních potíží
  4. doplňkové pojištění kreditních karet vám bude prospěšné při krádeži či zneužití mobilního telefonu, kreditní karty, klíčů, dokladů, ztracené či ukradené hotovosti vybrané z bankomatu, atd.