Projekt Elita je pro investiční skupinu klíčový, říká Břetislav Hrabě z DRFG Finance

„Přáli jsme si silněji provázat spolupráci mezi interní a externí distribuci a konsolidace toto zajistila. Na obchodné úrovni jsme dále vytvořili skupinu pro naše nejlepší konzultantky s názvem ELITA DRFG Finance s cílem maximálně je podpořit v jejich vzdělávání v oboru i měkkých dovednostech. Celá distribuce se i díky tomuto posouvá automaticky dopředu. Dělá nám to radost.“ říká Břetislav Hrabě, který  po boku předsedy představenstva Davida Rusňáka a jeho investiční skupiny, rozvíjí finanční divizi DRFG Finance.

ELITA DRFG Finance jako silný motivační nástroj

Do projektu ELITA je zapojeno 20 nejlepších obchodníků, kteří jsou do skupiny nominováni na základě obchodních výsledků za poslední plovoucí kvartál. Investiční konzultanti se pravidelně schází a sdílí své zkušenosti z praxe, vzdělávají se v rámci pravidelných workshopů a získávají ty nejaktuálnější informace ze světa investic. Od vedení investiční skupiny DRFG tak získávají maximální podporu.

„Výrazně jsme se posunuli, protože došlo k tomu, že naši lidé nesoutěží, ale aktivně spolupracují. To se odrazilo na profesionalitě vůči klientům. Ačkoli vloni klesl počet našich konzultantů ze 120 na 47, došlo k nárůstu produktivity až čtyřnásobně.“ dodává Hrabě.

Intenzivní náborová kampaň zajistí růst celé DRFG finanční distribuce

Investiční skupinu DRFG tak v letošním roce čeká intenzivní náborová kampaň, kterou vede Pavel Rydzyk. „Současný personální stav chceme doplnit o zhruba 50 nových investičních konzultantů a zaměřit se chceme také na personální růst celé distribuce.“ pokračuje Hrabě.

DRFG zaznamenala ve čtvrtém kvartálů 2016 a prvním kvartálu 2017 znamenité výsledky, ke kterým přispěla také interní konsolidace. „Konsolidovat byl jednoznačně správný krok, který dává smysl a přesně hodnotí výkonnost naší investiční skupiny.“ zakončuje Hrabě.