zaměstnanci firmy

Odměňte své zaměstnance vhodně zvolenými benefity

Stravenky jsou součástí celé řady zaměstnání. Jak ale jejich systém zavést tak, aby byli spokojeni opravdu všichni? Tedy nejenom zaměstnanci, ale i jejich zaměstnavatel? Odpovědí mohou být benefity pro zaměstnance, které zahrnují široké spektrum možností jejich uplatnění.

Benefity pro zaměstnance jsou příjemnou nadstavbou

Benefity pro zaměstnance spočívají v tom, že kromě platu dostane pracovník také stravenky, které může využít podle svého, ale vždy pouze u partnerů dané benefitní společnosti. Když máte štěstí na poskytovatele, může se jednat o velmi krásnou nadstavbu k vaší měsíční výplatě.

Čím hustší síť uplatnění stravenek, tím lepší program

S kvalitním benefitním programem můžete zaplatit kartou, jež je nabitá benefitními body, v každé restauraci, která má platební terminál. Také nákup potravin pro vás bude snazší, protože u kasy pouze sáhnete po své kartě. Možnost platit e-stravenkami dokonce nabízejí také společnosti, které se specializují na dovoz nákupů až do domu. Není tedy nic jednoduššího než si z pohodlí domova objednat nákup, zaplatit přes platební bránu a počkat si, až vám potraviny dovezou až k domovním dveřím.

Způsoby využití benefitů

Ovšem jídlem to ani zdaleka nekončí. Příkladem dobře nastavených benefitů pro zaměstnance může být systém, jenž nabízí uplatnění stravenek v několika odvětvích.

Pracovník si tak může vybrat, zda své benefitní body využije na:

  • sport,
  • rekreaci,
  • kulturu,
  • knihy,
  • zdraví,
  • vzdělávání.

Při výběru benefitního programu by měl být zaměstnavatel pečlivý a vybírat je s ohledem na to, zda dokážou uspokojit i toho nejnáročnějšího zaměstnance. Jen tak totiž bude stravenkový program opravdu úspěšný a pracovníci s ním budou spokojeni. Ne nadarmo se říká, že když je spokojený zaměstnanec, je spokojený také jeho zaměstnavatel.

Zdroj obrázku: fizkes / Shutterstock.com

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *