Everyday+ úvěr

Možností, jak si půjčit, je na našem trhu několik desítek. Pokud i vy dáváte přednost těm nejdostupnějším možnostem, je pro vás jako stvořený Everyday+ úvěr. Jedná se o nebankovní půjčku, která spadá do sekce půjček před výplatou. Tomu poté odpovídají i částky, které začínají na sumě 500 Kč, ale maximum sahá až do velmi zajímavé výše, kterou je 12 000 Kč. Navíc se oproti konkurentům liší tím, že má pevně nastavený termín splácení, a to na dobu dvou měsíců. Díky tomu vychází Everyday+ úvěr vstříc všem, kterým stačí menší částky, ale klasické měsíční splatnosti jim zkrátka nestačí.

Jaké podmínky je třeba splnit?

To nejdůležitější, co se každého úvěru týká, jsou samozřejmě podmínky. Vzhledem k celkovému charakteru této varianty se není třeba bát žádných složitostí, a tak mezi to hlavní patří:

  • Tuzemské státní občanství
  • Věk nad 18 let
  • Pravidelný měsíční příjem
  • Vlastní bankovní účet
  • Mobilní telefon a emailové adresa

Pozor na smlouvu

Ačkoliv podmínky i škála částek zní velmi pozitivně, je třeba počítat s tím, že jakmile částka úvěru přesáhne sumu 4 999 Kč, je třeba podepsat smlouvu, aby mohlo být čerpání úvěru nad tento rámec povoleno. To patří mezi hlavní negativum, které Everyday+ úvěr má. Podobně je tomu i v případě nutnosti zaplatit korunový registrační poplatek – to samozřejmě platí pouze pro nové klienty, kteří žádají poprvé.

Online, nebo prostřednictvím SMS

V čem ale půjčka Everyday+ vychází svým klientům vstříc, to je určitě možnost, jak si o ni mohou požádat. Samozřejmou klasikou je online formulář přímo na webu poskytovatele. Druhá možnost je ale o něco zajímavější, a to žádost prostřednictvím SMS zprávy, která je rychlejší a snadnější alternativou. Podmínky samozřejmě zůstávají stejné, a to třeba včetně těch výhod, kdy je možné peníze čerpat postupně a kdy je možné je i postupně vracet. I tím se Everyday+ úvěr lehce liší od klasických mikropůjček a poskytovatelů, kterých je na trhu už několik desítek.