Nejlepší autopůjčka

Jak dnes dělíme půjčky? Na neúčelové a účelové. První možnost se hodí ve chvíli, kdy si za peníze chceme koupit několik různorodých věcí. Druhá možnost se hodí tam, kde máme jasno v tom, že si koupíme konkrétní věc. A jelikož tou může být také automobil, představíme si produkt, kterým je Nejlepší autopůjčka. I když zní název daného úvěru obecně, jedná se o specifickou nabídku nebankovního poskytovatele. A ten je spojený s celou řadou opravdu zajímavých výhod.

Jaké má Nejlepší autopůjčka parametry?

Co vás zajímá nejvíce, to jsou jistě parametry daného úvěrového produktu. Pokud nad ním uvažujete, jistě potěší fakt, že můžete v rámci své žádosti dosáhnout na částku ve výši až 300 000 korun českých. Právě tolik může stát váš automobil. Úrok je vypočítáván individuálně, a to s garancí, že bude výhodnější než v bance. To vám dává jasné jistoty spojené s tím, že si automobil i bez peněz pořídíte velmi výhodně. Následně ho splácíte, a to až po dobu 84 měsíců. To znamená rozložení úvěru tak, aby vaše měsíční splátky vycházely třeba jenom na pár set korun.

Jaké jsou hlavní výhody?

Parametry známe. Podívejme se tedy na klíčové výhody, které s touto půjčkou také souvisí. Hned tou první je určitě možnost slevy na automobil. U vybraných partnerů to může být celých 50 000 Kč. Tím nejenom snížíte pořizovací cenu vozu, ale v podstatě i zvýhodníte svůj úvěr. Mezi další pozitiva patří:

  • Jednoduchá online žádost
  • Schválení žádosti do deseti minut
  • Možnost nulové akontace

Jaký automobil si lze zakoupit?

Nabídka vozů je více než široká. Jsou to primárně vozy ojeté, a to různého stáří. Nejlepší autopůjčka vám umožní pořídit si jak prestižní zánovní vůz, tak vám umožní pořídit si i starší model, který bude vyhovovat celé vaší rodině. A to s jistotami původu vozu a dalšími certifikáty, jako je třeba garance najetých kilometrů, nebo vlastnictví servisní knížky.