Koupit levný toner není složité. Jak na to?

Potřebujete novou barvu v tiskárně a nechcete za ni utratit majlant? Pokud ano, přinášíme vám několik zajímavých tipů, jak můžete snadno koupit levné tonery. První náš tip se týká toho, že můžete zabrousit do segmentu alternativních, tedy neoriginálních. Jsou unikátní tím, že je vyrábí jiná společnost, než je oficiální výrobce. Pokud jde o kvalitu, tak určitě nezklamou, jelikož ty dobré nabízejí:

  • plnou kompatibilitu s vaší tiskárnou,
  • kvalitu tisku srovnatelnou s originálem,
  • pevný a kvalitní obal.Nakupujte ve správných obchodech

Jak se dostat k těm skutečně nejvýhodnějším kouskům, to již víte. Nyní musíme připomenout, že mnohou stát u každého prodejce jinou cenu. Proto je třeba hledět na to, abyste kupovali vždy u těch nejlevnějších. Doporučujeme nechat být kamenné obchody, kde mohou být ceny stále ještě poměrně velké. Lepší volbou jsou obchody internetové, kde jsou z pohledu vás zákazníků ceny skutečně nejlepší. Mezi námi doporučený obchod patří eshop s názvem Printmania.sk, se kterým rozhodně nešlápnete vedle. Bohatý výběr v kombinaci s nízkou cenou je jistotou, že nákupem zde rozhodně ušetříte.

Hleďte na kapacitu

Co by vás při výběru také mělo zajímat, to je kapacita náplně. Když chcete ušetřit, potom se snažte kupovat cartridge i tonery s největší možnou kapacitou. Z jakého důvodu? Na první pohled sice vypadají dražší, ale v přepočtu na počet vytištěných stránek se vám vyplatí mnohem více. Proto nehleďte jenom na ceny finální, ale právě na to, na kolik vás může jedna stránka vyjít.

Kupte si do zásoby

Není nic výjimečného, že při určitých obratech máte možnost dosáhnout na zajímavé slevy a tím si nákupní cenu ponížit. Stejně tak nemusí být nic neobvyklého ani to, že si do zásoby koupíte různé multi-packy, které také patří do skupiny zboží, které je cenově zvýhodněno, než kusový prodej.