Diář na stole

Klasické diáře mají i v dnešní době své nezastupitelné místo

Proč si v dnešním moderním světě mobilů a sdílených kalendářů ještě zapisovat úkoly a plány do klasického diáře? Existuje hned několik výhod, proč bychom neměli dát na klasický plánovací diář dopustit a využívat jeho možnosti pravidelně i dnes.

Nic se vám z hlavy nevykouří

Je dobře známé, že to, co si napíšete vlastní rukou, se vám daleko lépe ukládá do paměti. Už při samotném zapisování svého plánu se vám tyto informace vlastně lépe ukládají do hlavy. Stačí pořídit malý diář A6, který se vám vejde i do malé kabelky, k tomu jednu propisku a všechny plány máte hezky pohromadě. Diář je prostě vaše druhá hlava, která ale nikdy nezapomíná.

Bez prokrastinace

Lidé, kteří si zapisují plány ručně a používají denní diář nebo týdenní diář, jsou méně náchylní k tomu, aby prokrastinovali a plýtvali časem. Pokud si totiž veškeré úkoly musíte poznamenat do mobilu, snadno vás to svede k tomu, abyste hned mrkli na Instagram nebo si pustili video na YouTube a drahocenný čas vám proteče mezi prsty.

Spojení práce a volného času

Pořiďte si diář A5 a mějte díky němu všechno hezky na jednom místě. Snadno si tak naplánujete nejen své povinnosti, ale taky volnočasové aktivity. Ke všemu si můžete přidat vlastní poznámky, symboly nebo barevná rozlišení, což vám usnadní orientaci a organizaci.

Kde diář koupit?

Nejlepší nabídku diářů všeho druhu najdete na Helma 365. Jedná se o tradičního českého výrobce diářů, kalendářů a zápisníků. Výroba diářů je pro ně prostředek, jak do vašeho života přinést více krásy, radosti a inspirace. Na trhu se pohybují již více než 20 let, a proto perfektně znají potřeby zákazníků a vyrábí diáře a kalendáře přesně na míru jejich očekáváním. Ročně vyrobí více než 6 miliónů kusů, které se prodávají již ve více než dvaceti evropských zemích. Pro firmy nabízí letos nejméně 20% slevy ihned, pro ostatní zákazníky dopravné zdarma již od 600 Kč.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *