Kde pořídit dodávku pro firemní užití? Navštivte bazar užitkových vozů

Daří se vám v podnikání tak dobře, že nemusíte nad ničím přemýšlet a můžete si dovolit pořídit fungl novou dodávku? Gratulujeme, to je super! Většina podnikatelů se však touto cestou nevydá. Mimo jiné i proto, že s dodávkami to funguje stejně jako s osobními automobily – ve chvíli, kdy s novým kusem vyjedete, už ztratí na hodnotě.

Právě proto většina podnikatelů pokukuje spíše po použitých kusech. Úplně nejlepší je navštívit nějaký bazar užitkových vozů, kde si prohlédnete více modelů na jednom místě. A jeden takový najdete i na Praze 9.

Dodávky, pick-upy a nákladní vozy za nejlepší ceny v ČR

AP AUTO je autobazar užitkových vozů, který má ve své nabídce zhruba 400 kvalitních dodávek, nákladních vozů a pick-upů. To všechno za nejlepší ceny v ČR. Ceny jsou férové, odráží skutečný stav vozu.

Vozový park je doopravdy bohatý. Nejvíce se v něm vyskytují klasické dodávky různých velikostí, mají však i valníky, minibusy, sklápěče nebo izotherm vozidla. Prostě a jednoduše vás vybaví pro jakýkoliv obor podnikání. S výběrem navíc velmi ochotně poradí.

Nastavte si to správné financování

Za dodávku nebo jiný užitkový vůz můžete zaplatit v hotovosti na místě, stejně tak je možné vyřídit si úvěr. Personál v AP AUTO vám s tím dokonce pomůže. Leasing vyřizují na počkání, s nízkými splátkami a až na 7 let. Pokud budete potřebovat, mohou od vás také vykoupit stávající dodávku či užitkový vůz a prodat vám nový na protiúčet.

Naplánujte si cestu do Prahy

Vozový park tohoto bazaru užitkových vozů si prohlédnete online na Dodavky.cz. Kdyby neměli, co potřebujete, můžete v poptávkovém formuláři popsat, co hledáte, a oni se pokusí to pro vás sehnat. V areálu firmy na vás čekají denně od pondělí do soboty, tak si stačí naplánovat cestu do Prahy. Zkušební jízda je samozřejmě zdarma.

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *