Home Credit – neúčelová půjčka do 150 000 KČ

Pokud vám došly peníze nebo jen potřebujete zaplatit nečekaný výdaj a zkoumáte trh s nejvhodnější půjčkou, vybíráte mezi třemi sektory a to od soukromých osob, bankovních a nebankovních půjček. Zvolíte – li nebankovní sektor a chcete – li jistotu, zvolte jednu z těch známějších nebankovních společností, jako je Home Credit.

Home Credit

Jednou z nejznámějších společností na trhu s nebankovními půjčkami je Home Credit, která brázdí vody půjček od roku 1997 je mateřskou společností Home Credit B.V., jež je součástí skupiny PPF.

Kromě nebankovních a neúčelových půjček se společnost specializuje také na spotřebitelské úvěry, kreditní karty, konsolidaci úvěrů, a v neposlední řadě zboží a aut na splátky. Dále je členem České leasingové a finanční asociace (ČLFA), Zájmového sdružení právnických osob (SOLUS), Nebankovního a bankovního registru klientských informací.

Nabídka služeb Home Credit

Půjčka

Neúčelovou půjčku si můžete vzít v rozmezí od 10 000 do 150 000 korun, aniž byste museli cokoliv dokládat ohledně využití. Tuto půjčku dostane občan starší 18 let s 2 platnými doklady totožnosti, trvalým bydlištěm na území ČR a mající stálý příjem. Potvrzení příjmu z firmy je žádané, popř. u OSVČ kopie daňového přiznání. Sjednání je zdarma a nepotřebujete ručitele. Zažádat si můžete jak online formulářem, tak telefonicky. Smlouva k vám dorazí prostřednictvím kurýra či pošty. Peníze dostanete na bankovní účet, popřípadě vám hotovost vyplatí na vybrané poštovní pobočce.

Nákup na splátky

Tuto možnost nákupu umožňuje mnoho prodejců v celé České republice. Nejčastějšími položkami nákupu jsou spotřebiče, elektronika, zájezdy, nábytek atd. Postup nákupu na splátky je takový, že si vyberete zboží v obchodě podporující Home Credit, sepíšete smlouvu za stejných podmínek jako při půjčce a odvezete si zboží domů. Pak každý měsíc splácíte pomocí poštovní poukázky či bankovním převodem.

Auto na splátky

Účelový úvěr pouze na nákup automobilu můžete využít u více než 400 prodejců po celé ČR. Úvěr je možný od 30 000 korun a je jak na nová, tak ojetá auta.

Kreditní karty

Tento nejoblíbenější platební nástroj poslední doby je určen pro platby v obchodech v ČR i zahraničí, platby na internetu a výběry z bankomatu. Pokud splácíte v bezúročném období až 51 dnů, máte 0% úrok. Pokud to nezvládnete počítejte vyššími úroky.