Home Credit konsolidace půjček

Home Credit je velmi známou nebankovní společností, která se zabývá půjčkami. Pokud má někdo problém a lepí půjčku půjčkou, pokud je ještě čas, může vám pomoci konsolidace. Co to znamená? Konsolidace je sloučení všech půjček, které máte u jedné společnosti, což pro vás znamená mnoho výhod. Největší výhodou je snížení splátky, snížení úroků a RPSN. Nevýhodou je prodloužení doby splácení a nemožnost převézt firemní půjčky, leasing či hypotéku. Home Credit vám převezme a sloučí půjčky ve výši od 30 000 do 300 000 korun českých.

Spojení půjček

Spojení půjček je zdarma a funguje to tak, že Home Credit zaplatí všechny vaše dluhy, ke kterým přinesete podklady a tuto částku vám sloučí do jedné, celkové a to v rozmezí od 30 000 do 300 000 korun. Tímto krokem ušetříte úroky a náklady jiných společností a prodloužením doby splatnosti snížíte měsíční splátku. Společnost se za vás postará o všechny formality, administrativu a po vyřízení a ukončení každého úvěru či půjčky obdržíte textovou zprávu s informací.

Co je třeba?

Ke konsolidaci potřebuje přinést kopie všech hotovostních a spotřebitelských úvěrů, kopie z výpisů kreditních karet, či kopii posledního výpisu z účtu, ke kterému se kontokorent vztahuje. Dále je potřeba potvrzení výše příjmu od zaměstnavatele popřípadě OSVČ je nutné přinést kopii daňového přiznání a platné IČO.

Dále potřebujete dva platné doklady a to jako občan ČR – občanský plus řidičský/zbrojní průkaz, cestovní pas nebo rodný list. Jako občan jiného státu potřebujete potvrzení o přechodném či trvalém pobytu v ČR a cestovní pas, mezinárodní řidičský průkaz či tuzemský zbrojní pas.

Máte čistý rejstřík?

Pro konsolidaci musíte mít čistý registr dlužníků. Pokud jste někdy v minulosti měli problém se splácením či se tam čistě ze zvědavosti chcete podívat, ověřte si informace v Registru FO sdružení SOLUS. Zda jste čistí se přesvědčíte během chvíle, kdy se můžete do registru podívat pomocí chytrého mobilního telefonu.