Půjčky Zaplo.cz

Dnes jsme se zaměřili na proces půjčky od zaplo.cz, kde během rychlého procesu tří kroků máte peníze na účtu.

Finanční injekce na krátko

Nejprve se podívejme, zda tato půjčka bude pro vás. Jedná se o nebankovní úvěr s krátkodobou finanční injekcí. Využijte půjčku v případě, že nemáte dostatek financí a čekáte na výplatu, máte nečekané výdaje a potřebujete je rychle řešit, jste schopni úvěr zaplatit do 30-ti dnů z pravidelného příjmu. Pokud však chcete splácet půjčku, úvěr či hypotéku touto půjčkou, chcete si udělat hezkou dovolenou či zvolit jinou formu prožitku, máte dlouhodobé finanční problémy, tak pro vás tato půjčka není vhodná.

 Opravdu půjčku potřebujete?

Než vyplníte online formulář pečlivě si vyhodnoťte, jestli úvěr vůbec potřebujete, zda budete mít možnost prostředky včas splatit, není splátka vaší půjčky více než 40% vaší výplaty a zažádejte si o finanční prostředky v hodnotě, kterou skutečně nutně potřebujete.

Čtěte pečlivě

Dále si pečlivě prostudujte jaká je úroková sazba, pročtěte podmínky smlouvy, prostudujte si registrační formulář, dbejte na termín splacení. Pokud tato situace nastane, nepůjčujte si další finanční prostředky od nebankovních společností nebo na směnku a řešte vzniklé problémy včas. Čím déle to budete odkládat, tím řešení bude obtížnější.

Jak si půjčit?

Pro získání půjčky se musíte zaregistrovat na stránkách, tato registrace vám zabere jen několik minut. Poté si nastavte výši a dobu splatnosti půjčky, která je v závislosti na vašem věku či zda už v minulosti jste si u zaplo.cz půjčovali a zda jste vše a včas vrátili.

 Už jen jeden krůček k finančním prostředkům

Pro sjednání zašlete e-mailem kopii vašeho občanského průkazu a provedete verifikační platbu na účet společnosti v hodnotě 1 koruny. Tímto krokem vás společnost chrání před zneužitím osobních údajů a brání tím podvodům. S každým problémem vám pomohou operátoři na zákaznické lince.

Pokud v pořádku splníte všechny kroky, obdržíte textovou zprávu nebo e-mail s potvrzením o schválení půjčky a během 15 minut máte peníze na účtě, z kterého jste 1 korunu odesílali.