GT Energy s.r.o. vám zajistí nízké náklady na energie ve vaší firmě

Průmyslová tepelná čerpadla vám pomohou snížit náklady na energie, ať už jde o teplo, teplou vodu či chlad. Nezáleží přitom, v jakém oboru podnikáte, kde jsou vaše budovy umístěny či jaká je současná spotřeba energií.

Tepelná čerpadla využívají k udržení nízkých nákladů na energie, např. výrobní objekty, administrativní budovy, hotely a rekreační objekty všeho druhu, obchodní centra, nemocnice,  velké bytové domy, historické objekty, veřejné budovy, sportoviště, kulturní objekty, zemědělské objekty apod.  

Sáhněte po ověřeném řešení

Pokud to se snižováním nákladů na energie myslíte vážně, jsou vám k dispozici tepelná čerpadla ověřených světových výrobců, jako jsou např. IVT, ECOFOREST, HELIOTERM, OILON, YANMAR, viz nabídka průmyslových tepelných čerpadel společnosti GT Energy s.r.o. jež se projekty, realizací a servisem energeticky šetrných technologií zabývá více než 30 let. Za tuto dobu instalovali pracovníci GT Energy s.r.o. více než 30 000 tepelných čerpadel, jež svým majitelům šetří více než 1 300 000 GJ tepla ročně.

S řešením od GT Energy s.r.o. se nemusíte bát o stabilitu dodávek tepla, teplé vody či chladu bez ohledu na výkyvy ve spotřebě či aktuální povětrnostní podmínky.

Úsporná řešení instalovaná pracovníky GT Energy s.r.o. najdete např.

  • AZ TOWER Brno
  • BOSCH České Budějovice
  • BMR AREO Kunovice
  • FEI + AULA Vysoká škola báňská
  • Státní hrad Švihov
  • Vila Lídy Baarové

Kontaktní údaje na zástupce GT Energy s.r.o. kteří vám rádi navrhnou řešení snížení nákladů na energie ve vaší firmě, najdete na webu https://www.gt-energy.cz/.

Zdroj náhledové fotografie: pixabay.com

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *