Cresco Group půjčka – recenze a zkušenosti

Společnost Cresco Group se v posledních letech celkem úspěšně etabluje na českém finančním trhu. Nabízí svým klientům půjčky v rozsahu 10 000–150 000 Kč. Jedná se o nebankovní společnost, která v porovnání s konkurenčními bankovními produkty má jednodušší kritéria pro udělení půjčky. Celková administrace jejích úvěrů je tím pádem mnohem jednodušší. Není třeba tolika papírování, proces získání půjčky je rychlejší, nedochází k náročnému a zdlouhavému schvalovacímu kolečku, které je běžné v bankách.

Splatnost až 7 let

Jaké parametry půjčky Cresco Group běžně nabízí? Minimum, které si můžete půjčit, je 10 000 Kč, maximum potom 150 000 Kč. Výhodou je dlouhá splatnost, kterou je možno podle potřeby nastavit až na 84 měsíců, tedy 7 let. Žádat se dá jednoduchým způsobem přes internetový formulář, což značně zrychluje a zjednodušuje komunikaci mezi klientem a společností. RPSN závisí na výši půjčky. Výplata peněz probíhá standardně na účet klienta. Dalším pozitivem půjčky od Cresco Group je možnost prodloužit si splatnost. Nepotřebujete navíc k půjčení peněz žádného ručitele. Zároveň nedochází k nahlížení do registru dlužníků ani zkoumání záznamů v trestním rejstříku. Šanci získat půjčku proto mají i lidé s horší finanční minulostí, ta není překážkou.

Jednoduchá administrativa, rychlé získání peněz

Důvodem proč uvažovat o půjčení peněz u této společnosti může být i velice rychlé vyřízení díky online formulářům a minimálnímu papírování. Nemusíte zároveň dokládat, na co půjčené peníze použijete. Podmínkou pro získání půjčky je věk 18-70 let a bydliště v ČR. Žádné poplatky po vás nebudou chtít ani za vyřízení, ani za předčasné splacení půjčky. Nevýhodou ale je, že jak ženy na mateřské dovolené, tak nezaměstnaní dostanou pro uzavření půjčky nižší limit.