Půjčka

Zájem o půjčky roste, využijte toho a investujte do nich

V době krize je zvýšený zájem o půjčky. Lidé už nemají příliš velký zájem o bankovní produkty, protože vyřízení půjčky je zdlouhavé a ne každý na ně dosáhne. Mnohem populárnější volbou jsou P2P půjčky, tedy když si lidé půjčují od lidí. Mají zde mnohem větší šanci půjčku získat a rovněž podmínky jsou výhodné. Nabízí se zde příležitost pro každého, kdo chce investovat, i vy můžete skrze tyto portály lidem půjčovat peníze a tím si zajistit skvělý pasivní příjem.

Jak začít?

Jako první se seznamte s portálem Julu.cz. Jedná se o přední českou platformu pro investice do P2P. Má licenci od ČNB a každý se zde může registrovat jako investor. Uzavřete online smlouvu a můžete si následně vybírat z žadatelů o půjčky ty, kterým peníze půjčíte. Jelikož jsou žadatelé prověřováni v registrech, vaše rizika jsou minimální. Když někomu půjčíte, pravidelně vám budou chodit na účet splátky a vy budete vydělávat na úrocích. Průměrné zhodnocení investorů na Julu.cz je 15,8 %. 

Investice do půjček vám může začít vydělávat velmi rychle a s minimální námahou. Předem si můžete žadatele detailně prohlédnout, nabízí se vám různé typy půjček, konkrétně ručení nemovitostí s doložením příjmu, ručení nemovitosti bez doložení příjmu doložení příjmu s ručitelem, doložení příjmu, bez doložení příjmu s ručitele a bez doložení příjmu. Půjčky bez doložení příjmu jsou riskantnější, ale je u nich zase větší zhodnocení. Pokud si chcete spočítat, kolik byste zhruba vydělávali, na webu se nabízí investorská kalkulačka kde si můžete nastavit vklad, dobu investice a průměrné úročení. Následně se vám vypočítá váš výnos.

Někteří lidé potřebují půjčit na opravu spotřebiče, jiní třeba na nákup vozu nebo nečekané výdaje. Ať už je účel jakýkoliv, vy můžete být těmi, kdo lidem podá pomocnou ruku a ještě na tom vydělá. Nemusíte mít do začátku mnoho peněz, investice přes Julu platformu je skvělý způsob vedlejšího pasivního příjmu, který vám zajistí nemalé peníze. Vyplatí se myslet chytře a nechat své peníze vydělávat.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *