mapa světa

Vaše dovolená na splátky

Chtěli byste si bez kompromisů vybrat dovolenou svých snů a dopřát si během ní vše, po čem vaše cestovatelské srdce touží? U CK Blue Style lze sjednat dovolenou na splátky!

CK Blue Style spolupracuje se společností Essox, jež nabízí nákup na splátky a splátky bez navýšení. Díky tomu si u CK Blue Style můžete vybrat svou vytouženou dovolenou a při jejím sjednání zaplatit jen dvacet procent ceny. Zbytek doplatíte postupně v deseti rovnoměrných splátkách a úroky za vás zaplatí CK Blue Style, takže neplatíte nic navíc! Každou platbu, tedy i tu první, stačí poslat vždy k patnáctému dni v měsíci.

Zařídit si dovolenou na splátky není vůbec složité. Potřebovat budete jen dva doklady totožnosti. Pak už si jen stačí vybrat některý z First minute, Last minute zájezdů, avšak s odletem nejdříve za osm dní. Jedinou podmínkou je volba nejvyššího připojištění.

V rezervaci při výběru platební metody pak jednoduše zvolíte “Dovolená na splátky” a budete přesměrování na formulář společnosti Essox, kde vyplníte potřebné údaje. Následně vám do následujících dvaceti čtyř hodin přijde oznámení, jestli byla půjčka pro vás schválena. Po potvrzení půjčky vám bude rezervován váš zájezd. V případě, že vám bude půjčka společností Essox schválena, ale vy si to rozmyslíte, jednoduše ji zrušíte přes odkaz, který najdete v mailu se schválením půjčky.

Dovolenou na splátky lze sjednat online nebo na jakékoliv naší pobočce CK Blue Style, kde vás celým procesem provede prodejce. Za vyřízení smlouvy nejsou účtovány žádné poplatky.

A to stále není vše, pokud jste zákazníkem CK Blue Style a máte poukaz TravelSafe+, můžete ho samozřejmě při koupi vybrané dovolené uplatnit. Jakmile si vytvoříte rezervaci, systém již sám rozpozná, že jste majitelem poukazu TravelSafe+ a zbývající částku z poukazu vám automaticky načte. Pokud navíc splníte podmínky pro získání slevy 10 %, bude vám odečtena z celkové ceny zájezdu a pravidelná měsíční splátka vypočítána ze základu po odečtení poukazu a slev.

Tak na co ještě čekáte? Kupte si dovolenou teď a zaplaťte ji později. Navíc bez úroků! Vypravit se můžete například na bílé pláže Malediv, řecké ostrovy plné památek a okouzlující přírody, do exotického Maroka, sluncem prozářené Itálie nebo do jakékoliv další nabízené destinace, po které vaše cestovatelské srdce zatouží. S CK Blue Style si dovolenou určitě užijete. 

Zdroj obrázků: Shutterstock, Blue Style a.s.

  

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *