U hotovostních půjček se dívejte na poplatky

Když si usmyslíte, že chcete půjčku online, nabízí se vám dvě možnosti výplaty, a to především v nebankovním segmentu. Jednou z variant je půjčka vyplácená na bankovní účet žadatele. Tedy bezhotovostní převod, jaký nabízí třeba Everyday půjčka.

Opakem toho je hotovostní výplata, o níž si povíme něco více. Je spousta lidí, kteří mají pádný důvod k tomu, že vyžadují peníze v hotovosti, nikoliv na účet.

Sjednejte si hotovostní půjčku

Ať už potřebujete 15 000 Kč nebo více, vždy si o takovou částku můžete říci prostřednictvím internetu. Existuje řada srovnávacích portálů, kde máte možnost volit hotovostní půjčky odpovídající vašim požadavkům. Při jejich výběru však dbejte na jednu zásadní věc. A tou jsou přidružené poplatky.

Pokud zvolíte hotovost vyplacenou u vás doma obchodním zástupcem společnosti, počítejte s tím, že tento komfort je spojen s jistým poplatkem. Vzhledem k tomu, že peníze jsou následně spláceny stejným způsobem, budete takový poplatek hradit opakovaně. Vždy si tak pohlídejte velikost těchto vedlejších nákladů.

Půjčka v hotovosti vám bude vyplacena během jednoho až dvou pracovních dnů od doby, kdy dojde k jejímu schválení. To je hodně podobná doba jako u bezhotovostní výplaty.

Vyberte si půjčku v hotovosti

Podlehněte kouzlu novodobého úvěrování a nebojte se sjednat hotovostní půjčku na internetu. Ten se mimo jiné stane i prostředkem k tomu, abyste se dopracovali k nejvýhodnějšímu úvěru šitému přímo na míru.

O peníze v hotovosti můžete pochopitelně žádat opakovaně vždy, když splatíte stávající úvěr. Kromě výplaty obchodním zástupem existují ještě další dva modely. Osobní odběr peněz na pobočce společnosti nebo výběr peněz na terminálech Sazky. V obou případech však musíte opustit domov a dojít si pro peníze sami, což už pro někoho může ztrácet onen vyžadovaný komfort.