Kávovar

Tip na kávovar do firmy – potěšte své zaměstnance skutečně praktickým dárkem

Přemýšlíte, čím letos k Vánocům a novému roku potěšit své zaměstnance? Samozřejmě se nabízí klasická varianta vánočního večírku nebo přání s lahví vína, ale není to trochu nuda? Možná by bylo lepší zamyslet se nad něčím, co není jen jednorázovou záležitostí, ale může jim dělat radost po celý následující rok. Máme pro vás skvělý tip – co takhle jim pořídit do kanceláře profesionální kávovar, který jim každý den může připravovat kvalitní šálek kávy, který je nabudí, přinese dobrou náladu a bude dlouho a dobře sloužit? Kávovar do firmy udělá radost každému a je to investice, která se skutečně vyplatí.

Jak vybrat kávovar do kanceláře?

V prvé řadě je třeba se zaměřit na to, jak moc bude kávovar vytěžován. Jste-li v kanceláři v pár lidech, vystačíte si s běžným domácím kávovarem, ale pro větší kanceláře je nezbytné vybrat profi kávovar, který zvládne náročný provoz a nabízí širokou nabídku, ze které si vybere skutečně každý. Investice do kávové mašiny se rozhodně vyplatí, jelikož kvalitní kávovar zaručuje bezporuchový provoz, a to i v náročném režimu, kdy připravuje desítky káv denně.

Kávovary JURA se pyšní skvělými parametry

Kávovary JURA PROFI jsou do kanceláří ideální volbou. Nabízí 10 let zkušeností s nabídkou těch nejlepších řešení přípravy kávy pro své zákazníky. Poradí vám s vhodným výběrem kávovaru na míru potřebám vaší kanceláře. Zajistí vám tak větší komfort, silnější zážitky a lepší chuť kávy, a to skutečně každý den.

Co kávovary JURA umí?

Jedná se o kompaktní přístroje, které se pyšní vysokým výkonem. Umí vyčarovat spektrum kávových specialit – vybírat můžete z běžného espressa, ale klidně si můžete dopřát i různé speciality s mlékem či mléčnou pěnou. Stejně tak nabízí i možnost využít různé stupně teploty horké vody, takže díky němu snadno připravíte i čaj nebo horkou čokoládu.

Každý kávovar je vyroben z kvalitních odolných materiálů a nabízí velmi intuitivní ovládání a snadnou údržbu. Stačí jen stisknout jediné tlačítko a váš oblíbený nápoj se začne připravovat. Kávovary JURA disponují prvotřídní výbavou, která mimo jiné obsahuje také inovativní mlecí zařízení, jenž vždy připraví kávová zrna čerstvě, a to na správnou hrubost pro danou přípravu kávy. Dále jsou vybaveny moderními technologiemi, které řídí i dobu extrakce tak, aby každý nápoj měl vyváženou chuť a potěšil všechny vaše smysly.

Dárky máte pro letošek vyřešeny

Výběr dárku pro letošní Vánoce je tedy jasný – zapomeňte na ohrané zdvořilostní dary, které nikoho nepotěší, a raději vsaďte na něco, co má smysl a profitovat z toho budou všichni zaměstnanci po celý rok. Dobrá káva je koneckonců tím, co zaměstnance spojuje, dodává dobrou náladu a pomáhá udržet optimální výkon i pracovní nasazení. Z nabídky JURA si vyberete jistě i vy!

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *