Půjčky pro nezaměstnané

Jste bez práce a potřebujete nutně půjčit peníze bez dokládání příjmu a účelu využití? Právě pro vás jsou zde neúčelové půjčky od nebankovních společností bez dokládání příjmů. Na finančním trhu je spousta společností, které tyto půjčky nabízejí, nicméně velmi pozorně vybírejte u koho si tuto půjčku sjednáte. Každá společnost má individuální podmínky a různé výše úrokových sazeb a RPSN.

O půjčce

Jedním z  produktů nebankovních společností je půjčka bez doložení příjmu. Tento produkt využívají hlavně lidé, kteří jsou bez práce či nemají dostatečnou bonitu, aby jim půjčili v bankovních domech, jež mají vysoké nároky pro půjčování peněz.

Nicméně bonita hraje velkou roli i v nebankovním sektoru. Je totiž základním pilířem pro schválení půjčky a zjištění schopnosti klienta splácet. Pokud lidé toto potvrzení doložit nemohou, jsou pro společnosti rizikovější a mají vyšší úroky. Avšak potřebujete – li nutně peníze a víte, že je dokážete splatit, je vhodná právě tato půjčka. Půjčuje se nižší množství peněz a v poslední době vzrůstá obliba těchto půjček.

Výhody

Poskytnutí půjčky bez doložení příjmu je největší výhodou, jelikož tento požadavek bývá největší překážkou při žádosti. Je teda vhodná pro široké spektrum lidí a tedy i těm, jež jsou bez práce.

Nenáročná administrativa zejména kvůli jednoduché žádosti o úvěr pomocí internetového formuláře či textové zprávy.

Rychlost – peníze máte na účtu během několika hodin, v určitých případech pár dnů.

Nedokládáte způsob využití finančních prostředků.

Online sjednání z pohodlí domova.

Nevýhody

Nevýhodami těchto úvěrů jsou díky riziku převážně vyšší úrokové sazby s čímž je spjato i RPSN. Dále pokud včasně nesplácíte jsou velmi vysoké úroky s prodlení a také riziko výběru nesolidní společnosti. Proto s velkou opatrností vybírejte částku, kterou si půjčujete, ujistěte se, že je ve vašich možnostech půjčku splácet a prověřte si reference společnosti od které si půjčujete.

Prověřené společnosti u kterých můžete tyto půjčky hledat jsou např. Ferratum, Půjčka 7, Omega půjčky a další..